Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
Laptop z ekranem o przekątnej 15.6 cali oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core i5-7300HQ o częstotliwości 2.5-3.5 GHz, pamięć RAM DDR4 o wielkości 8 GB. Dysk twardy HDD o pojemności 1000GB oraz SSD o pojemności 256GB. Karta graficzna to NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB. Zainstalowany system operacyjny to Windows 10.
via Android
  • 0
@Pwner bo mi się lata pomylily I zapomniałem że już 2019 :P tak to go kupiłem w 2018 gdzieś w środku za 3800. Technologia taniej to nic dziwnego:p
@TOMXT: Ech, ceny elektroniki :D Jak sie sprawuje? Ja jestem pozytywnie zaskoczony wydajnością. Myślałem, że 1050 TI to kapeć ale ciągnie np. takiego Rage 2 na ultra bez marudzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 1
@Pwner szczerze to dla mnie zajebista maszyna, do 4k najlepsze co można było kupić wtedy, choć sam jakimś graczem nie jestem, ale kupiłem "gejmingowy" bo uznałem że wydawać 4k na biurowca który odpali tylko exela to bez sensu. Póki co śmiga mi bez żadnych zacinek, odpala się w mniej niż 10 sekund(na SSD) A gierki chodzą aż miło