Wpis z mikrobloga

Takie małe podsumowanko fify 19 z mojej strony:

Aktualna dywizja 4 - (zazwyczaj mam 1350-1450pkt)
Najwyższa ranga w LW - G3
Wiem, że te wyniki na tle tego tagu to kiepskie osiągnięcia, ale jak ja widzę progres z edycji na edycję, to mnie one satysfakcjonują. :) W 18 zagrałam kilka razy LW, a najlepsza ranga to S2 była bodajże.
Aktualnego składu nie wstawiam, bo ciągle coś w nim rotuję.

Co mi przeszkadza w aktualnej odsłonie?

* Masa niecelnych podań, chciałabym aby się to zdecydowanie poprawiło jak miało to miejsce w fifie 18. Już mam dosyć sytuacji, gdzie wypuszczam na wolną pozycję piłkarza kieruje do niego podanie, a komputer i tak zdecyduje, że lepiej podać do zawodnika, którego kryje 3 innych.
* Wyeliminowanie zagrań, które niszczą rozgrywkę - Przewrotki, finezje, krokiety czy wrzutki z podbicia i wylew obrony (nie chodzi mi o fakt ich istnienia, tylko o to jak są zbyt OP, powinny być wyważone względem innych aspektów gry)
* Mniej kart specjalnych, nie przyznawanie ich z dupy.
* Kickoff glitch wiadomo, ale bądźmy szczerzy to się nie stanie, bo przecież nie istnieje.
* Poprawa jakości serwerów, to co działo się w tym roku z nimi to istna parodia, kumulacją były niedziałające dwukrotnie serwery w ciągu jednej LW...
* Odgwizdywanie fauli, bądź też nie. Gra sędziów w tej edycji woła o pomstę do nieba, ile to miałam sytuacji, gdy rywal mnie faulował, mój piłkarz doznał kontuzji przez co leżał i straciłam gola w takiej sytuacji lub sporo karnych z pietruszki, gdzie nawet nie sterowałam obrońcą, który rzekomo sfaulował przeciwnika...
* Chciałabym, aby przede wszystkim to gracz miał największy wpływ na rozgrywkę, a nie przypadkowość.

Co bym chciała w fifie 20?

Przede wszystkim zniwelowanie błędów, które wymieniłam wyżej.
Chciałabym poprawić moje aktualne wyniki na co najmniej regularne wbijanie G2 w LW i awans do dywizji 3. Do tego dołożyłabym nauka grania kombinacyjnego - głównie gram jakieś proste zagrania, rzadko coś bardziej skomplikowanego oraz ograniczenie używania sprintu - czego ciężko będzie mi się oduczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, wiem, wiele osób uzna, że jeśli tyle rzeczy przeszkadza mi w tej grze to po co kupować kolejną edycję, skoro mija się to z celem? Ponieważ nie widzę innej alternatywy dla trybu fut, a w głównej mierze to właśnie dla niego kupuję fifę, bo nie interesują mnie tryby offline. Lubię piłkę nożną, a to jest taka namiastka tego ;) A wydanie raz na rok 250-300zł, to chyba nie aż tak dużo.

Ostatnią LW pewnie rozegram wraz z końcem totsów, a później tylko z doskoku będę grać do czasu nowej odsłony.


#fut #fifa19
  • 6
  • Odpowiedz
@Roxi5017: Niestety na podania nie ma co liczyć Na ten moment wiadomo że podania będą UTRUDNIONE XD zwłaszcza jak nasz gracz operujący piłką będzie "pod presją" przeciwnika, podania z pierwszej piłki mają także mieć mniejszą skuteczność...
  • Odpowiedz
@Roxi5017: w moim odczuciu przynajmniej niektóre rzeczy zaszły tak daleko że ciężko będzie to odwrócić- chociażby ilość specjalnych kart danego piłkarza, w kolejnych edycjach wyjdą zapewne kolejne SSJ ikon i tak dalej i tak dalej, gameplay również z jednej strony odbiega to od rzeczywistej piłki natomiast ilu graczy tyle opinii; jednym to przeszkadza a innym nie. Myślę że nie ma też co za bardzo wymagać od ea bo w tym roku
  • Odpowiedz