Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KEKmaster: mój nie był wcale.
Co dużo według mnie pomaga:
- jak nie korzystasz to wyłączenie asystenta google by ciągle nie nasłuchiwał co mówisz
- wyłączenie ciągłej synchronizacji, albo jak się ma xiaomi eu ustawienie jej na jakąś jedną konkretną godzinę (ta opcja z wysuwanej belki u góry o nazwie "synchronizacja"). Po co mają się co chwilę kontakty i inne pierdy synchronizować?
- wyłączenie niepotrzebnych chmur jeśli z nich nie korzystamy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zmasowanyatak: bt akurat praktycznie gówno bierze xd (też strasznie mało)
@KEKmaster: ja bym posiwecil wolny dzień na backup, wyczyszczenie telefonu do zera i od nowa wgrał soft np miflashem. Na miuipolska ktoś miał taki problem jak ty to u niego wyczyszczenie do ustawień fabrycznych rozwiązało wszystkie bolączki baterii;) póki co sot mam taki, ale już pora podłączyć do ładowania
Pobierz desygnat - @zmasowanyatak: bt akurat praktycznie gówno bierze xd (też strasznie mało)...
źródło: comment_UfgCrpZCyGugEz7nuHRoTHRdNSHxf3Gt.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zmasowanyatak: @KEKmaster: no i jak korzystam z GCama to maks co wyciągnę to 4h sotu czyli przez pół. Taka ciekawostka. A i średnio mam około 6h sotu i zwykle ładuje co wieczór co by się nie dzialo. Dziś wyjątkowo zapomniałem i mogę sobie popatrzeć jak długo trzyma bateria ;p