Wpis z mikrobloga

@Pani_Kikitku: Ja mam terminy co 2 miesiące i się cieszę jak idę. Chodziłem wcześniej do konowała i praktycznie wszystkie plomby do poprawy. Zawsze na znieczuleniu mi robił, co z tego jak podziabał nerwy i szczęka bolała tygodniami. Teraz to nawet ten ból mi nie przeszkadza u dobrego dentysty
@BillyGugu: Ale ja zawsze biorę znieczulenie. Ja po prostu panicznie boję się dentysty, to taki bezsensowny psychiczny strach. Jak jestem już przed budynkiem to zaczynam płakać. Wiem, że to chore, ale to tak samo jakoś się dzieje (,)
@Pani_Kikitku: moja siostra miała tak samo, raz dentyście jebła w łapę z wiertłem jak sie zbliżał i facet załapał się na szycie palca :D to była jej najszybsza wizyta u dentysty bo kazał #!$%@?ć i się więcej nie pokazywać :p
@Pani_Kikitku: powiedz dentyście, że bardzo się boisz i niech jest delikatny. Najlepiej niech mówi co po kolei robi. Wiem jak to brzmi, ale mi pomogło. Teraz z przyjemnością chodzę leczyć zęby. O znieczulenie też mnie nie pyta, tylko aplikuje od razu. Trzymaj się :)