Wpis z mikrobloga

Wróciłem wczoraj ze sztumu, ale raczej nie na długo, bo zwątpiłem w dalszy sens prowadzenia tego profilu po usunięciu mi całej aktywności, a mianowicie 15 000 komentarzy i ponad 400 obserwujących oraz masowej eksterminacji wielu użytkowników z byle powodów.
Nie będę spierał się ze słusznością mojego bana, bo jednak sam się o to prosiłem, ale moderacja tym razem przeszła sama siebie usuwając treść w ogóle nie związaną z banem, a w dodatku nawet nie informując mnie o tym.

Co więcej doszło nie tylko do ingerencji w moje konto, ale w także w konta osób trzecich, bo to im odebrano subskrypcję u mnie i ponownie – zero jakiejkolwiek informacji.
Choć mój profil powodował u wielu negatywne emocje, to nie taki był tego wszystkiego cel. Chciałem, aby moje wpisy były swego rodzaju odskocznią od tego wszystkiego co jest na wykopie powodując uśmiech, wychodziło różnie, ale na pewno nie miałem złych intencji.

Wątpie, abym tutaj wrócił jeśli nic się nie zmieni, dlatego chciałbym wszystkich serdecznie pożegnać <3 W szczególności:

@phaxi
@Michael_Scott
@KubaxW
@MientkiPajonk
@PajonkMondry
@IgciuGD
@MusicLover777
@rzapka
@a_sram
@trytkaman
@4gN4x
@cobytuzjesc
@LAU-RA
@Never00Mind
@ciezka_rozkmina
@annlupin
@Lubie-sernik
@Brajanusz_Hejterowy
@Owlis
@Helsantonio_Montes
@xTeski
@djavulen
@maxatop
@Hallvadar
@jadebowiemzewarto
@kotke02
@Pawelczixd
@Paula_pi
@plackojad
@Salty_Donut
@HiddenKorean
@Utlv_
@VoMax
@Zjem_ci_nos
@Increev
@Cybek-Marian
@WarmWeather
@Zgrywajac_twardziela
@Kaczka-dziwaczka
@snickers111a
@bazingaqq
@pestis
@Walentynkaa
@Ezev
@rzapka
@Antlioon
@Crab_Rave
@Bartuskochas
@nie_mowie_po_kociemu
@Wrobel_1111
@Emil1803
@EricsoN
@kierowcaautobusuofficial

Na zawsze będziecie w moim serduszku ()
Jeśli o kimś zapomniałem, to przepraszam (,)

W załączniku wrzucam korespondencję z suportem wykopu, jeśli ktoś chciałby poznać szczegóły.
Na drugą wiadomość nie dostałem odpowiedzi do dzisiaj. Jeśli ktoś chcę się ze mną skontaktować zapraszam na wiadomość prywatną, podam discorda.
MondryPajonk - Wróciłem wczoraj ze sztumu, ale raczej nie na długo, bo zwątpiłem w da...

źródło: comment_MdF9q7bZzcVpgQYvWits76fnkzn8qtJy.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MondryPajonk: Czego oczekujesz jak mi ktoś raportował wszystkie powitania za spam nawet takie kilkutygodniowe i dali mi bana zamiast sprawdzić kolesia, nawet mi mode pisał, że ktoś to specjalnie robi xD
  • Odpowiedz