Wpis z mikrobloga

Jako że zbliża się koniec.. małe podsumowanie na + i - dla mnie

-

Karolina - totalnie bezbarwna typiara, jedyne co jej wychodziło to sprzątanie, chodzenie i przytakiwanie Maćkowi, totalny bezbek a widziałem że próbowała gdzieś na insta w pewnych momentach śmieszkować, w większości przypadków raczej było to żałosne

Kuba - pobył z tydzień czy dwa, nieudolna próba kopii Maćka, bezbek, cwaniak + wylot z łatką rasisty, chyba największy przegryw

Wege - dla mnie jako dla neutralnego widza, który wcześniej jej nie znał duży minus, nie interesowało jej zdanie innych, zawsze wiedziała wszystko najlepiej i była najmądrzejsza, niby inteligentna ale nie do końca, obgadywała wszystkich na boku a gdy usłyszała prawdę o sobie to się zaraz zmyła z programu

Łukasz - tutaj przede wszystkim wielki minus dla tvnu, że wziął do programu akurat takiego geja. totalny łak, gnida, przepychany przez tvn w głosowaniach. W życiu bym nie chciał znać takiego typa albo mieć takiego znajomego, niektórzy mogą sobie wyrobić naprawdę nieciekawe zdanie na temat lgbt czy tam gejów sądząc, że wszyscy tacy są (wiem że są osoby które tak myślą)

+

Madzia - totalnie inna osoba od pozostałych, żyje w swoim świecie, dużo ludzi ją pokochało - być może zyskała najwięcej ze wszystkich przez pobyt w programie, może się chociaż trochę życiowo ogarnie

Bartek - mam nadzieję że wygra, dogadywał się dobrze chyba ze wszystkimi, bezkonfliktowy, czasem bardziej śmieszny, czasem mniej, drugi faworyt do zwycięstwa.

Z takich mniejszych plusików Igor i Iza,
#bigbrother
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach