Wpis z mikrobloga

@Zuben: to jest ciekawe: pilkarze sa jacy sa, czasem bardziej utalentowani, czasem bardziej pracowici, czasem mniej, no ale.cos tam graja. Organizacja, zaplecze, trenerzy - to wszystko #!$%@?. Trenerzy sie nie licza na.swiecie - Kasperczak dwadziescia lat twmu wojowal w Afryce a reszta to pojedyncze, prehistoryczne przypadki. Liga #!$%@? jak malo ktora, mistrz Polski jest w stanie.przegrac z kazdym. Eksperci - Hajto, ktory ledwo zna jezyk i czasami rzuci pawia.w trakcie programu,
Milik jest piątym najlepszym strzelcem ligi włoskiej. Strzelił pięc goli mniej od Piątka, jednak zagrał aż o 600 minut mniej w tym sezonie, bo na początku nie był pierwszym wyborem. I to jest dla ciebie "granie #!$%@?"? Odpiszesz czy usuniesz?


@Shatter: Tak i jest napastnikiem znanym z tego że często zdarza mu się marnować 100% sytuacje a później resztę meczu nie istnieć i od 2014 nie zagrał w reprezentacji żadnego dobrego
Jest napastnikiem znanym tego, że 3 lata temu nie trafił kilku dogodnych sytuacji na Euro.


@Shatter: przecież parę miesięcy temu zmarnował 100%(źle ułożyła mu się noga) przez co napoli odpadło. W ciągu tych 3 lat od tego EURO zdobył cały jeden gol z Kazachstanem na 25 meczy i wykonał poprawnie jeden karny.

Na przykład w lidze narodów Milik został oceniony na 7.05 a Piątek 7.25


@Shatter: Piątek w lidze narodów
. Mimo, że jestem fanem Krzysztofa Piątka, nie uważam, że powinniśmy sztywno się trzymać pchania go w każdy mecz.


@Shatter: Przecież jak najbardziej możemy go mieć w każdym meczu wystarczy grać od początku dwoma napastnikami to będzie i on i milik mógł zagrać po połowie.
albo liczymy na to, że Kreatywny Milik będzie wspomagał ich w rozegraniu.


@Shatter: Milik nigdy w reprezentacji w żadnym meczu nie był wstanie wspomóc w rozegraniu.

Fala hejtu wśród gównoznawócw poszła na Zielińskiego, ale mi się chciało płakać, jak widziałem jakie on dostawał piłki.


@Shatter: No właśnie na tej pozycji nie ma nawet po co grać bo nawet nie ma do kogo podawać.