Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

napiszę od razu że głosuje na KE bo w tym kraju w porównaniu do niemiec nie tylko nie ma wyboru ale też oni są najmniej zje...bani [niemcy mają o wiele lepszy wybór]
mogę to uargumentować pokrótce...

za rządów pisu w 4 lata dług wzrósł o 300mld [to jest licząć bardzo luźno, 100% tego co platformersi osiągnęli w 8 lat]

platformersi odchudzili wydatki budżetowe, pobudowali drogi, dali radę w kryzysie za co duży plus [ale to temat na dłuższy wpis]
cyfryzacja państwa postępowała szybko, wszystko co robi teraz pis to kontynuacja ich działań
budowa elektrowni atomowej w 2019 była zaklepana bo była kasa, teraz jej
do tego o czym informacje publiczne były dostepne, w 2016 poświęcili środki na inwestycje na wprowadzenie 500+ przez co potem nie mieli już pieniędzy też w 2017

i nie, uszczelka vat to wynik pracy poprzedniego rządu, taka jest rzeczywistość, pisowcy was zrobili w ch00ja
w dupie mam czy jestem dla was partyjnym trollem ja po prostu nienawidzę jak politycy bezczelnie manipulują i kłamią, tak jak z tymi 350 mld z vatu, to zaczęło z narracji na narrację maleć
@Verdu: Ale co konkretnie nie jest jednorazowe ? Stowarzyszenia BDSM na marszach równości, dzieci bez koszulek czy całowanie swoich dzieci w usta ? Pytam bo nigdzie w swoich wypowiedziach nie użyłem określenia "jednorazowe".
Skoro nie jest jednorazowe to dlaczego w dyskusjach na temat LGBT i ich marszów w ostatnich latach ciągle przewijają się te same zdjęcia ?
Inna sprawa, jaki procent parad stanowią wyżej wymienione osoby i jaki związek mają z
@kryptomanix: a po co mnie wołasz?

Skoro już bredzisz o jakimś samobójstwie homosia z powodu prześladowań... podajesz jakieś z dupy koszty straży, policji, karetki. To teraz, fantasto, pomnóż to razy 5276, bo tyle było w 2017 roku w Polsce zamachów samobójczych zakończonych zgonem.
@Ptrg: sory ale jest amasa filmow na ktorych laza nadzy faceci z dziecmi, #!$%@? w normalnych okolicznosciach pszli bydo wiezienia , a jak widac organizatorzy nie mieli ztym rpboelmu skoro na to przyzwalali, jak dla was to jest #!$%@? normalne to was trzeba leczyc serio