Wpis z mikrobloga

#!$%@? w gilgamesza, ale ojca oszukasz, matkę oszukasz, siebie nie oszukasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dajta mnie mięso!! Ale krwiste miensooo, nie ochłapy.
Zatrzymałem się na tym, że w sumie to nie ma dowodów i tyko piszą do mnie anony, że się mylę i nic więcej nie mówio :(

Co wiem:
0. Rozpoczęła się procedura - jestem socjopatą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Zostawiamy już fetysze bo opowi też nie o to chodziło i przyznał, że sam lubi lizać tyłeczki
2. Op teraz płacze, że nikt go nie rozumie oprócz jakiejś garstki? I że wyzywajo diune od dziwek ¯\_(ツ)_/¯
3. Op napisał, że ta typiara się nie roksiła jak była w związkach. (no to już #!$%@? kpina jest!! bo sam się pogrąża z dowodami)
4. Co to jest "apodyktyczny cuck" ? Przecież to jest #!$%@? oksymoron xD Jeżeli typ kazał coś samicy zrobić, to nie może być cuckiem. Gorgonzola kazał jej zerwać znajomość z dziurakiem.
5. Betabankomat - gifty za 3k dla wielu ludzi to naprawdę nic, to nie betabankomat biedaki (jakbym ja takie dawał, bo bym był, bo dla mnie to dużo jak na prezencik, ale ja sam jestem biedakiem)
6. Podobno grgml wiedział, jaka ta typiara była wcześniej? ale o czym wiedział? Podobno czy wiedział? Wiedział, że wcześniej się puszczała? No to akurat na plus, że jak się zakochał to pilnował i trzymał krótko. Co najwyżej był naiwniakiem. Ale to nie ma się z czego śmiać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co to za dowód, że "zrujnowała" wcześniejszego typa na 20k? czy tam brakuje zera?

Wykopki proszę szczerze, jest leniwa niedziela, piękny czas by go zmarnować, dajcie dowody, bo ja też chcę się pośmiać, ale rozsądek mi nie pozwala ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gargamel
  • 4
  • Odpowiedz
@dnasstorm: no wtedy będę cisnął beke. Bo durszlak raz pisze, że gorgonzola wiedział, a potem że się nie roksiła, jak była z facetami, potem na jakiś ból dupy o siatkę za 2,5k, płacze że wykopki dały diunie łatkę szmaciska, ukazuje się jakiś jakiś "zrujnowany" typ z długiem 20k xD, no słabo to wygląda i nijak nie niszczy gilgamesza, ani tym bardziej nie robi z niego cucka czy hipokryty, co najwyżej naiwniaka,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Profil_Internetowy: wszystko co musisz wiedzieć, to że socjopata jest chorą jednostką, do tego niezbyt mądrą. Chciał uderzyć w gargamela bo ten chciał ograniczyć kontakt jego z tą typiarą. Był jej orbiterem, najwyraźniej zazdrosny.
Finalnie jedyne co osiągnął to zraził kilka osób do gargamela, a co ważniejsze, pokazał że sam jest gównem. Najbardziej po wizerunku dostała dziewczyna. Czy słusznie, niech każdy oceni sam. Raczej nie są ta kłamstwa więc sama sobie na
  • Odpowiedz
@Unik4t tyle to i ja ogarnałem, ale jest duża grupa która pisze, że nic nie rozumiem, gorgonzola jest cuckiem i to jego koniec xD to szukam bo może coś mnie ominęło i nie dostrzegam afery ( ͡° ʖ̯ ͡°) a jestem jej głodny bo dawno nie było
  • Odpowiedz