Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szkoda mi was mirki, szkoda mi was, że nie rozumiecie, że w tej aferze w ogóle nie chodzi o seks.
Ani o lizanie dupy. Przecież rimming to wspaniała rzecz. Zupełnie nie kumacie o co chodzi. Mam wrażenie, że macie 14 lat i nie potraficie jeszcze into kontekst.
Tu chodzi o świadome pakowanie się w związek z prostytutką, apodyktyczny styl bycia (nakazywanie jej zerwania z każdym znajomym, wydzwanianie co chwilę jak gdzieś wychodzi). Tak się nie zachowuje prawdziwy facet tylko cuck. Beta. Totalna beta. O to chodzi w tym wszystkim.
Dodajmy do tego ten filmik, gdzie Kuba orał branżę PUA. Słusznie robił ale to, co tam opowiadał w tym filmie, jak uchodził za specjalistę od spraw damsko-męskich, #!$%@?ł, że kobiet się nie kupuje. TO SIĘ NIE KOMPUTER.
I o to w tym wszystkim chodzi. A nie o żaden rimming. Rimming jest cudowny, uwielbiam robić i lubię jak mi jest robiony.
Czytajcie WSZYSTKIE screeny. Swoją drogą pojawiły się nowe na #vichan

To wszystko, więcej nie trzeba dodawać. Ruszcie mózgami.

#gargamel #afera #dianka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 6
Tu chodzi o świadome pakowanie się w związek z prostytutką, apodyktyczny styl bycia (nakazywanie jej zerwania z każdym znajomym, wydzwanianie co chwilę jak gdzieś wychodzi). Tak się nie zachowuje prawdziwy facet tylko cuck. Beta. Totalna beta. O to chodzi w tym wszystkim.


@AnonimoweMirkoWyznania: ona w którejś tam wiadomości doskonale go opisała. Zamykał ją w klatce, niepewny siebie, za to silny charakter. Tyle, że idealnie zilustrowała fakt, że kolo ma kompleksy.
@AnonimoweMirkoWyznania: jezus debile #!$%@? tu o nich nie chodzi procz waszego #!$%@? wpychania ryja w każdy smietnik w poszukiwaniu odpadów sensacji. zalosne. nikogo ta cała sytuacja nie powinna obchodzić, a wy jak jakies stowarzyszenie krytyków po wylewie siedzicie i ocenicie innych bez najmniejszej dawki refleksji #!$%@? wam w cyce i na matryce matula was nie wychowała a natura żałośnie obdarzyła bezmózgi #!$%@?