Wpis z mikrobloga

I tym sposobem PiS wygrywa kolejne wybory kosząc konkurencję jeszcze w cuglach. Nie muszą ani powiększać rozbuchanego i tak socjalu, nie muszą jeździć po Polsce tracąc benzynę w autobusach, nie muszą robić praktycznie nic aby rozjechać konkurencję. Wystarczy, że są i odcinają się od tego bajzlu grubą kreskę. Starzy, młodzi, ludzie miast i wsi zagłosują na PiS z jeszcze większym zaangażowaniem niż do tej pory i zrobią to dzięki temu, że lewica sama posłała prezesowi doskonałą amunicję którą będą jak mawiał wieszcz „was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać.”
#lewackalogika #pis #polityka #paradarownosci #tojestdramat #antyludzkiepanstwo ##!$%@? #sumlinskiekanierachonie ##!$%@? #nienakorwinanienastonoge #niewartobylo #szkodastrzepicryja ##!$%@?

https://mobile.twitter.com/home
R2D2zSosnowca - I tym sposobem PiS wygrywa kolejne wybory kosząc konkurencję jeszcze ...

źródło: comment_Zg7uXUIRhe6bFDAtOVocFRwn1IH1M0vv.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Jestem wściekły na PiS za ich politykę gospodarczą, zagraniczną etc., ale świadomość tego co jest(a w znacznym stopniu czego nie ma) na opozycji zmusza mnie do łaskawszej oceny partii rządzącej.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Przepraszam. Prowadziłem alternatywnie dwie dyskusje, w międzyczasie upośledzona moderacja usunęła całe znalezisko które było dla nich niewygodne. Źle się wczytałem w twoje słowa uznając je za atak. Wybacz
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Po prostu czytam te prognozy o wielkiej wygranej PiSu jesienią, 70% minimum, bo tutaj jakiś dekiel mówi o wymieraniu starszych ludzi, inny robi sobie mszę, a Trzaskowski idzie z transparentem Małżeństwa z adopcją i po prostu #!$%@?. Jak dla większości tego społeczeństwa zbyt wielkim wyzwaniem emocjonalnym jest głupia parada to rzeczywiście zasługuje tylko na to, żeby rządził nimi Kaczyński jak Orban na Węgrzech, a przy dobrym rozmachu to może i
  • Odpowiedz