Wpis z mikrobloga

@Trolljegeren
Czemu transgendery czy jak to mówi się poprawnie są dopuszczenie do kategorii kobiet

@artpop ty jesteś blisko takich tematów, wytłumacz mi jak kobieta która była facetem zachowują cała swą męska muskulature, siłę itp... Może startować z kobietami które urodzili się kobietami. Przecież fiznlycznie choćby skały sraly nie są wstanie dogonić jej słowo bo taka jest już natura takie są cechy fizyczne że nie wypompuje ona więcej ze swego ciała i koniec
@muak47: to jest efektu uboczny nadmiernej tolerancji - boją się tutaj pójść za naukowym stanowiskiem. Głównie dlatego, że przez tyle lat tolerancja była 0 dla tego typu osób, każdy się boi i szala na wahadle przechyliła się w 100% tolerancja nawet jak jest idiotyczna - tak jak tutaj.

#!$%@? ale za 5 lat myślę, że sobie wszystkie kraje to ułożą tak, że jak byłeś pod teściem minimum 5 lat to #!$%@?
@iAmTS oddzielna kategoria i tyle, sami walczą o to aby mieć swoją własną płeć tyle lat toczyli boje i walki o wyróżnienie swojej płci tyle lament było że nie są kobietami że mężczyznami również nie tylko oni są transgender, więc jak chcą być traktowani jak wszyscy to oddzielna kategoria i tyle w temacie
czasami mam na dzieje że ci faceci specjalnie robią takie rzeczy tj. zmieniają płeć i grają z kobietami ( pomimo tego że przecież kobiety są takie same ) żeby pokazać że to jest żart