Wpis z mikrobloga

  • 212
Hetrycy: niech geje będą sobie gejami, ale nich się z tym nie obnoszą. Po co im te parady, ja nie wychodzę na ulicę pokrzyczeć, że jestem hetero

Też heterycy: Parada Hetero w Bostonie

A tak serio, to popieram inicjatywę Straight Pride. Na żółto zaznaczone są kraje, gdzie pary hetero nie mogą wziąć ślubu. Na pomarańczowo, te, gdzie heteroseksualizm jest karany więzieniem. Na czerwono te, gdzie jest karany śmiercią. Ta opresja heteroseksualistów musi się skończyć ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mam kolegę heteryka i to fajny człowiek (nie popiera tej parady)

#lgbt #bekazprawakow #neuropa
Soojin21 - Hetrycy: niech geje będą sobie gejami, ale nich się z tym nie obnoszą. Po ...

źródło: comment_gxfeL7DMWU31k1BFeXsTXartJNmvRHeV.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 133
@gupio też nie masz już sił widząc te dyskryminację hetero ( ͡° ʖ̯ ͡°)? Trzymam za was kciuki, już nie długo dostaniecie w Polsce równe prawa
  • Odpowiedz
@Soojin21: cholera gdzie są te mityczne kraje na mitycznym prawackim zachodzie, które zmuszają do oddawania dzieci homoseksualistom i zmuszają do homoślubów jak to mówią na wykopie?????? fejkowa mapka!!!!!
  • Odpowiedz
@Soojin21: Nie jestem przekonany co do użyteczności tych parad.
Sam mam kilku znajomych hetero, którzy sami uważają, że parady heteryków robią więcej złego niż dobrego dla ich sprawy i wstydzą się za tych, którzy na nie chodzą. Parady heteroseksualne prowokują tylko normalną większość, która nie życzy sobie narzucania tolerancji siłą.
  • Odpowiedz
@niochland: szkocja. Odebrali dziecko rodzicom pod pretekstem, że są za starzy (bodajże 38 i 45 lat) i oddali gejom, grożąc jednocześnie, że w przypadku krytyki tej decyzji stracą prawo do widzenia dziecka. No ale wszystko w porządku jak dla opki gdy jej biedni uciskani muzułmanie jednego czy kilku gejów zamordują. Muzułmanie? Dla opki to nie muzułmanie, tylko złe państwa, nie ma dowodów dla niej, że homofobi w Arabii to muzułmanie. Takie
  • Odpowiedz
  • 7
@Teraznaspokojnie

No ale wszystko w porządku jak dla opki gdy jej biedni uciskani muzułmanie jednego czy kilku gejów zamordują. Muzułmanie? Dla opki to nie muzułmanie, tylko złe państwa, nie ma dowodów dla niej, że homofobi w Arabii to muzułmanie. Takie asumpcje to islamofobia i homofobia, bo biednymi gejami atakują bogu ducha winnych muzułmanów xD


Znajdź jeden mój wpis/komentarz gdzie bronię muzułmanów. Gdybyś chociaż wszedł na mój profil to wiedziałbyś, że jestem antyteistką.
  • Odpowiedz
@Soojin21: boże, popełniłem homofobię xD antyteistka, lesbijka jedyna w kraju, pod ciągłym oblężeniem ciemnogrodzkiego talibanu xD
To mówisz, że na każdym kroku atakujesz LGBT za ich poparcie dla religii wzywającej do mordowania gejów? Masz własną stronę wzywającą przed wyborami do bojkotu Biedronia i jego pokrak, bo chcą sprowadzić ludzi, którzy gejów chcą mordować? To się chwali:)
  • Odpowiedz