Wpis z mikrobloga

Jak żałosne i smutne życie musi mieć człowiek, którego obchodzi co inny człowiek lubi robić w łóżku? ¯\(ツ)_/¯
I w zasadzie - o co tu jest #!$%@? spina, nie rozumiem kompletnie. Wiecie co jest żałosne? Że wrzucenie takich informacji ze sfery prywatnej nie wzbudziło hejtu na osobę która je ujawniła. Są pewne granice, których się nie przekracza - Gargamel nigdy nie komentował czegoś, co nie było publicznie udostępnione w internecie, a żeby go ośmieszyć trzeba takie gówno zrobić? Naprawdę? Ciekaw jestem który z Was anonki chętnie by się podzielił rozmowami ze swoją różową publicznie, hm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I ja wiem, że laska była narkomanką i #!$%@?ą. No, ale pozostaje się w duchu zapytać - #!$%@? mnie to obchodzi? Czy ja jestem jakąś wyrocznią odnośnie tego z kim się umawiać, w kim się zakochać i komu można, a komu nie można lizać dupy? No ja tak średnio bym powiedział, to ciągle człowiek - może i zabłądził w życiu, ale ciągle człowiek. ¯\
(ツ)_/¯

A najlepsze w tej aferce jest to, że najbardziej podkręcają ją anony, które nawet za rękę nie trzymały. A żeby dupę jakiejś różowej polizać to dałyby sobie lewą nerkę #!$%@?ć przy samej dupie. Taki obraz Wasz, hipokryty zasrane ʕʔ

#gargamel
  • 8
  • Odpowiedz
@cinematics: Nie zrozumiałeś w ogóle materiału nagranego przez gargamela przeciwko PUA, prawda? Zapewne jesteś taki głupi, że nawet nie dasz rady tego pojąć, ale nawet nie będę z tym handlował.
  • Odpowiedz
@cinematics:

no dokładnie a tym bardziej człowiek który tworzy taki godzinny materiał o tym co inni dorośli ludzie robią w łożu, ohydne! Wklejam poniżej, coś strasznego! Zdesperowany przegryw cuck komentuje co inni robią w łożku!


Nie, ten materiał poświęcony był wydarzeniu pod tytułem "Jak trenerzy wykorzystują brak pewności siebie u innych facetów, żeby sprzedać im jakieś coachingowe gówno, dzięki któremu będą wyrywać tony lasek. Bo laski to szmaciury, szlaufy, wywieszone jak
  • Odpowiedz
@Danicen: do tej pory nie wiedziałem kim jest ten gargamel i w sumie niewiele mnie ten koleś interesuje, ale mam nadzieję, że zarówno on jak ludzie śledzący sprawę nauczą się, że:

SĄ RZECZY, O KTÓRYCH SIĘ NIE PISZE, NIE ROZMAWIA PRZEZ TELEFON I NIE FOTOGRAFUJE

Jak ktoś tego nie jest w stanie zrozumieć to będzie miał w życiu pod górkę.
  • Odpowiedz