Wpis z mikrobloga

Mam taką zagadkę dla fanów Tigera
-Które było pierwsze?
a) Głupota od urodzenia Mateusza
b) Głupota po #!$%@? od Bartusia i Daniela ze Wschodniej, po rozłupaniu mu głowy

Awizisie fani i widzowie. Ja znam odpowiedź, ale was pytam tę zagadkę. Które było pierwsze. To od was w zależności czy znacie dobrą odpowiedź.
#bonzo #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@Czopelka: akat znam odpowiedź, głupota od urodzenia, po #!$%@? dostała tylko akat przyspieszenia. Akat za dobrą odpowiedź zamawiam pozdro z frystalem, ale to od ciebie w zależności nie ode mnie. Bebg
  • Odpowiedz
@Czopelka: na gupotoś menela z mineralnej składa się wiele czynników wizowieifani. To m.in. skutek wieloletniego grzebania w śmięntniku i opadu klapy koszu na posklejany zgierski sagan.
  • Odpowiedz
@SZLUGi: Generalnie dostał menel #!$%@? bo raz że nie płacili z Kobrą za mieszkanie (długi), a dwa - "ta jego zemsta" to było zdemolowanie mieszkania. W efekcie obskoczył manto i nawet znajomość "śmertelnych czosów Shaolin w gulkę" mu nie pomogła. Bęc bęc!
  • Odpowiedz
@SZLUGi #!$%@? był za całokształt wschodniej. Między innymi też za to, że powiedział na YT o kradzieży prądu w mieszkaniu. A kradli prąd bo tam było zimno i używali grzejników elektrycznych.
  • Odpowiedz