Wpis z mikrobloga

#polityka #kukiz #korwin #4kons

Co to sie wczoraj w nocy i dzis od@#$ało, to jest jednak jakas masakra. Odkad sledze polska polityke to nie przypominam sobie nic dziwniejszego.

Dzis na konferencji JAKUBIAKA i LIROYA podano, ze KUKIZ miał przystąpić do ich partii i stworzyc partię JAKUBIAK-LIROY-KUKIZ. Nczas podpytał te środowiska anonimowo i podaje, ze o tym planie nie wiedzieli pozostali czlonkowie Konfederacji i NIE WIEDZIALY OSOBY WYSOKO STOJACE W KUKIZ15. Co by znaczylo, ze Kukiz chcial dolaczyc do partii jakubiaka-Liroya bez powiadomienia nawet swoich ludzi. Jak Kukiz moze byc nie ogarniety, skoro przystał na coś takiego. W ostatniej chwili mu to wybito ze łba widocznie. Jezeli nikt tu nie kręci i faktycznie tak było, to zrobił sie tu cyrk totalny.
  • 17
@imateapot: to po co Kukiz zapowiedzial sie dzis na konferencji z Jakubiakiem i Liroyem? To tez niby jest klamstwo? Aczkolwiek przyznaje, ze z tych doniesien, ktore opisalem, kilka pogłosek moze jednak nie być prawdą. Nie cenie Kukiza, ale az tak nieogarniety to nie jest.
@Freza Konfederacja wiedziała o rozmowach, ale z przekazów medialnych wynika, że nie znała ich wyniku.
Natomiast jeśli faktycznie ludzie Kukiza nie wiedzieli, to domyślam się, że chodziło o odsunięcie od rozmów Tyszki, który jest szkodnikiem.
@musztym: nie wiem z czego beka... bardzo czesto rozne media, wlacznie z tymi najpopularniejszymi w Polsce, pytaja politykow anonimowo. Aczkolwiek sceptycyzm trzeba w takich przypadkach zachowac... sam to robie :P
@Volki:

Sommer wczoraj napisal na twitterze:

Najnowsze wieści są takie, że Marek Jakubiak robi jutro konferencję z Pawłem Kukizem. Bez udziału i wiedzy Konfederacji. Czyżby zamiast łączenia trwało przeciąganie?


Jezeli jest tak jak piszesz - a przyznaje, ze to bardziej prawdopodobne - to Sommer dał mocno ciała :P No chyba ze wiedziała wyłącznie sama góra w Konfederacji, a akurat osoba, z ktora gadał Sommer, nie zostala poinformowana :D
@Freza Ja piszę, że rozmowy Liroya i Jakubiaka z Kukizem były wszystkim znane. Natomiast o sygnowaniu deklaracji na konferencji pewnie nie poinformowali.
@Freza: Kukiz dopiero jutro zdecyduje bo jest zjazd wszystkich delegatów z Polski. Pewne jest, że powstanie partia tylko pod inną nazwą bo ludzi #!$%@? ten brak kasy. Ma też być reforma oddolności ruchu gdzie decyduje dół co robić a nie Warszawa. Wydaje mi się, że wybiją mu też z głowy jakiekolwiek sojusze z PSL. Działacze mówią, że odejdą w przypadku takiej koalicji. Wtedy to PSL zbieraliby podpisy bo kukizowi nie miałby
@Freza: Sommer nie dał żadnego ciała, w mojej opinii wczorajsze atakowanie się nawzajem, miało tylko podsycić atmosferę i zrobić szum. Cookies nie ma teraz żadnego wyjścia z twarzą z tej sytuacji i w mojej ocenie, o to właśnie chodziło.
@em_wi_pi: wczoraj trafiles w punkt wiec coz... jezeli masz racje, to kawal dobrej roboty zostal odwalony. Co do drugiego zdania to zgadzam sie juz bez wahania. Kukiz wyszedl dzis na osobe, ktora nie chce sie zjednoczyc, a o to zabiega duza czesc elektoratu antysystemowego.