Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TypowyNietypowy: no jak to wygląda o czym trzeba gadać. Czy kobieta w tym wieku wymaga od Ciebie większej stabilizacji finansowej niż od 20kilkulatka. Czy raczej jej na tym nie zależy gdy sama już zapracowała na swój byt. Raczej ONS odpada?
  • Odpowiedz
@TakeshiHitano: Na podstawie własnych doświadczeń: warto mieć przygotowaną dobrą gadkę na ambitniejsze tematy i wplatać w bieżące wypowiedzi. Zobaczy wtedy, że ma do czynienia z ogarniętym facetem, a nie dzieciakiem. Kwestie finansowe? Szczerze, żadna nie zwracała na to uwagi. Lubią przejmować inicjatywę, kierować, podejmować decyzje. Dla mnie był to plus, nie przejmowałem się planowaniem wyjścia, wyborem lokalu, etc. Są bezpośrednie, nie bawią się w podchody. ONSy bez problemu. Podsumowując: ogarnięty
  • Odpowiedz
@wrzod121: wg mnie kluczowe jest wymienienie pierwszych kilku zdań. Tu bardziej liczy się elokwencja niż wygląd chada. Zaciekawić, podroczyć się i umówić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio, jest to łatwiejsze od pajacowania przed młodymi
  • Odpowiedz
@TypowyNietypowy: Mnie takie coś właśnie jakoś też zraziło do nich i po moich niedawnych praktykach zawodowych, w których miałem wokół siebie dużo pięknych i zadbanych Milfków, z którymi świetnie się dogadywałrm strasznie zaczęło mnie ciągnąć właśnie do takich i to mocno.
  • Odpowiedz
  • 1
@TakeshiHitano działaj, pewne siebie dobrze jest je złamać swoją pewnością siebie, dzikie akcje w miejscach publicznych, onsy, fwb bez problemu. No i ta jakość. Instaszlaufy to małe p--o, zostaniesz potraktowany jak prawdziwy mężczyzna ^^, potem przestawić się na coś poniżej 30 jest trudne bo trzeba się starać dużo mocniej niż warta jest ta impreza, i zapomnij o jakiś krzywych akcjach z urywaniem kontaktu czy dziecinadą, często mają dużo klasy I wiedzą
  • Odpowiedz
@TakeshiHitano: ja mam looz bo zostawię brode samej sobie i mogę mieć 35lat, albo gładką buźkę 17latka. Co do kłamstwa- to wszystko w większości fikcja... jeśli chodzi o milfiki to przyzwyczaj się do tego że na apce oglądasz ją z "lepszych czasów" czasem -5 lat czasem -15 ^^ więc jak sobie dodasz 10 i wyglądasz jak typ +10 to nie czuj się jak podły kłamca ;)
  • Odpowiedz