Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z nadmiernym poceniem.

Ogólnie troche przywaliło temperatury i jestem mokry w #!$%@?. Przewaznie noszę przez to czarne albo białe ubrania, bo ledwo wyjde to już plamy pod pachami i mokry wierzch dłoni. Z pachami by było jeszcze ok ale najgorzej plecy. W tramwaju czuje jak lecą kropelki potu po moich plecach. No i najgorsze to dupa :/. Moze jak chodze normalnie to jest w miare i nie przebija, ale czuje ze gacie całe mokre. Tez w autobusie siąde gdzie klima nie do konca smiga i masakra, plama na spodniach i na siedzeniu :/. Na silowni trochę pocwicze to az plama potu przebija spodnie i troche #!$%@? sie czuje z tym.

Knurem grubym nie jestem. 180 cm i 70 kg - siłka itp.

Są jakieś antyperspiranty ale nie widzi mi sie codziennie psikac dupe całą tez, całe plecy itp. Przez to nie moge nosic róznych ciuchów :/.

Może są na to jakies tabletki lub zioła? Cokolwiek.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 5
  • Odpowiedz
@BotGun: fun fact - świnie się nie pocą.

@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak wyżej - PERSPIBLOCK. Dodałbym ten Max. To generalnie duża dawka ziół. Poczytaj o ziołach wpływających na pocenie. Pamiętaj, że zioła też można przedawkować! I niektórych nie można stosować cały czas!
Jak jeszcze masz problem z zapachem to stosuj czystka w dużych ilościach (2-3 kubki dziennie), pomaga na zapach potu.

Oprócz tego przebadaj tarczycę, może tu być problem.

Z dezodorantów
  • Odpowiedz