Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć! Mam pewną zagwozdkę. Niedawno postanowiliśmy z moim #niebieskipasek, ze powinnismy się rozstać. Byliśmy razem trzy lata, ale koniec końców uznaliśmy, ze to chyba jednak nie to, zamieszkaliśmy oddzielnie ale wciąż utrzymujemy kontakt. Dzielą nas pasje, spojrzenie na życie, styl życia, prawie wszystko.
Ostatnio poznałam ciekawego faceta, tak się składa, ze kolegę z pracy. Utrzymuje z nim kontakt, kilka razy byłyśmy na piwku.
Mamy dużo wspólnego, świetnie nam się rozmawia, mamy podobne spojrzenie na świat i upodobania.
Jest tylko jeden problem, do końca nie wiem czy traktuje mnie jak koleżankę z pracy, czy może coś więcej... Wie o moim niedawnym rozstaniu. Sam tez niedawno rozstał sie z dziewczyna po długoletnim związku. Potrafi do mnie napisać, ale zaraz znika na kilka godzin, potrafi odczytać moja wiadomość ale odpisać po paru godzinach. Na początku naszej znajomosci pisalismy do północy bez przerwy, teraz się to zmieniło. Na początku próbował ze mną delikatnie flirtować, wysyłal ukradkowe spojrzenia, potrafił napisać coś dwuznacznego, ja jednak nie umiem w flirty, tym
bardziej, ze byłam świeżo po rozstaniu i zwyczajnie nie umiałam tego odwzajemnić. Mimo wszystko widzę, ze go interesuję.
Problem jest taki, ze on wysyła mi sygnały świadczące o tym, ze mu się podobam, za chwile jednak robi coś, co zupełnie zmienia moją pewność w tej kwesti. Mirki i tu pojawia się pytanie, jak sprawdzić czy mnie lubi bardziej, żeby przy okazji nie wyjść na głupka? Pracujemy razem i nie chciałabym takiej sytuacji, gdzie patrzyłby już na mnie zupełnie inaczej bo bym się przed nim wygłupiła. Jest naprawdę fajny, ale jak dotychczas nie zrobił tego „przełomowego” kroku i nie powiedział nic, co wskazywałoby na to, ze na mnie leci.
Help!

#zwiazki #logikarozowychpaskow #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
  • Odpowiedz
Zapytać? ¯_(ツ)_/¯ Najszybciej, najłatwiej. Ja zawsze pytałam i o dziwo nawet jak był kosz to nie bolało tak mocno, jak stan niewiedzy :D
  • Odpowiedz
**jozekzbagna**: Jeśli się niedawno rozstał to musi odchorować inaczej będziesz tylko przystankiem do innej loszki albo byłej. Pytanie czy się w ogóle rozstał. Jak jesteś wolna i nie chcesz się wiązać to możesz się zabawić :). Potem możesz wysłać dowody zdrady do jego dziewczyny.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz