Wpis z mikrobloga

Ktoś coś może doradzić w materii materacy do spania? Chodzi o taki kieszeniowy. Rozmiar 90-120 cm ale bardziej chodzi o trwałość/jakość.

Wydawało mi się do tej pory, że materace np ze sklepy Jysk są ok ale poczytałem i (jak zwykle) jeden powie "#!$%@?" a drugi "zajebiste - lepszego ni ma".. No więc jak to jest? Aż taki wymagający nie jestem ale od 3-4 lat męczyłem się na zajebiście trzeszczącym/skrzypiącym łóżku przy najdrobniejszym ruchu. Pomyślałem więc, że materac będzie lepszy.

Budżet to ~1k (wiem wiem - zależy od rozmiaru).

Co lepiej kupić? W tym Jysku ichnie czy gdzie?

#tarnow #materac #sypialnia #pytanie #pytaniedoeksperta #materace
  • 10
@Wasz_Pan: Najlepsza zasada to taka by samemu sprawdzić w salonie snu i zapytać doradcę o szczerą poradę a nie podyktowaną marketingiem. Tak mały rozmiar materac i 1k to sporo i w mojej opinii będzie lepiej kupić dobry stelaż za około 180 zł z regulacją (bo połowa wygody i zdrowia to właśnie stelaż z dobrze wyregulowanymi częściami pod użytkownika) https://meblujdom.pl/stelaz-twinflex-nv-id10236.html a następnie za resztę zakupić materac 1 strefowy (bo nie potrzebujesz już
@Poczwarka: Koło ...byłem przed chwilą, wszystko fajnie, mają całkiem fajne materace ale większy wybór wśród piankowych co do których nie jestem przekonany i dziwnie jakoś się na nich leży. Sprężynowy jedyny w moim "zasięgu" to najtańszy za 5 stów ( ͡° ʖ̯ ͡°) potem już 1200 i droższe. Do innych miejsc nie zdążyłem dzisiaj zajrzeć - korki masakryczne i ten upał... @meblujdom_pl:
@meblujdom_pl: no nie no z braku laku jutro jak nie kupię "gdzieś" to wbijam do Jyska i biorę co mają sensowniejszego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Znowu nie dam rady pewnie 2 sklepów zaliczyć przez te korki... eszzz że też nie kupiłem materaca zanim opchnąłem stare łóżko (_ )