Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@myrmyrek: Tylko że już #!$%@?ć te kody, serio, no ktoś udostępnił to głupi by nie skorzystał, jak na drodze leży 50 złotych to nie podniesiesz bo cebula? Chodzi o to, że oni za te kody banują użytkowników, gdzie to jest ich wina...
  • Odpowiedz
@iErdo: No ja np. taki #!$%@? jestem, że jak mi źle resztę wydadzą to oddaję zamiast sobie przywłaszczyć.
Były kody, każdy mógł skorzystać, ale nabijanie po kilkadziesiąt lub więcej to celowe działanie. Nikt nie pomyślał "o kurde, mają błąd - zgłoszę" tylko brał ile wlezie.
Taki to naród uczciwy i patriotyczny. W czasie powodzi czy innej katastrofy też byś nie pomógł tylko rabował domy i sklepy, bo nikt nie pilnuje? A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@metalfan: Co ty w ogóle porównujesz xD Hive rozdający kody na lewo i prawo i nagle rozdaje dużo kodów. No dla wielu to nie było takie oczywiste
  • Odpowiedz
@iErdo: Zapytałeś to się odnoszę. Ja bym poszukał właściciela tych 50zł, bo dla kogoś to może być poważny uszczerbek w budżecie. W ostateczności wpłacił na cele charytatywne.

Naczytałem się tutaj na ten temat przez ostatnie dni i pomimo oczywistego dania dupy po calości przez firmę nie rozumiem czego ludzie oczekiwali? Samo to, że świadomie ponabijali masę kodów zamiast zgłosić błąd, narobilo problemów ludziom, którzy teraz zamiast pracować nad czymś sensownym, walczą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metalfan: "Ja bym poszukał właściciela tych 50zł, bo dla kogoś to może być poważny uszczerbek w budżecie. W ostateczności wpłacił na cele charytatywne."
W ch.ja to robić My, a nie Nas. Jedyny co byś zrobił to schował do swojej kieszeni. Nie bądźmy hipokrytami, taką kwota nikt kto znalazł nie będzie się przejmować
  • Odpowiedz