Wpis z mikrobloga

@KortezPL: odpowiadanie pytaniem na pytanie to trochę próba ucieczki przed odpowiedzią, ale okej odpowiem ci:
tak, uważam że to normalne bo homoseksualiści byli, są i będą i użycie wizerunku homoseksualnej pary w reklamie jest równie normalne co użycie wizerunku pary heteroseksualnej xD a wracając do mojego pytania, widzisz coś nie w porządku w związku z tą reklamą?
@majkelwykopowicz dla mnie propagowanie i udawanie że 2 całujących facetów jest całkowicie normalne jest głupotą, to że są geje nie znaczy że mamy uczyć dzieci że to jest normalne. Bo po prostu nie jest, możesz pisać sobie co chcesz i nic tego nie zmieni. Nie mam nic do gejów jak NARAZIE. Ale jak dalej będą kampanie propagujące homoseksualizm to będę mieć.
@KortezPL: miras, ale ty wiesz że orientacja homoseksualna jest uwarunkowana genetycznie więc pokazanie pary gejów=/=HoMoPrOpAgAnDa? xD
poza tym - uważam że promowanie aby nie przejmować się opinią innych tylko żyć swoim życiem jest jak najbardziej na plus i to hasło nie tyczy się tylko i wyłącznie par homoseksualnych
@majkelwykopowicz Dobra teraz pojadę skrajnie tym twoim tokiem myślenia, skoro homoseksualizm jest całkowicie dla ciebie normalny. To czy dla Ciebie np. Kaziroctwo też jest do zaakceptowania?. Bo wiesz... też nie muszą przejmować się opinią innych i żyć swoim życiem.
@KortezPL: homoseksualizm jest dla mnie całkowicie normalnym bo jest czymś naturalnym, co do kazirodztwa (bo zgaduję że o ten termin ci chodziło) - o ile homoseksualizm nie niesie ze sobą niczego złego, tak w przypadku kazirodztwa dzieci rodzące się w takich związkach są bardzo narażone na wiele chorób genetycznych. jeśli zaś obydwie strony są tego świadome i nie zamierzają posiadać dzieci dla ich dobra to jestem za. każdy ma prawo żyć
@majkelwykopowicz w pewnym sensie się już zgadzamy, bo jeżeli sam przyznałeś że ,,takie osoby,, nie powinny mieć dzieci. Więc jak byś zobaczył reklamę sprite pary homoseksualistów z dzieckiem na rękach to już byś miał jakieś wątpliwości do takich reklam. Tak przynajmniej to odebrałem. Mi też nie przeszkadzają geje, życzę im jak najlepiej. Widzę tylko że ty jesteś bardziej liberalny niż ja jeżeli chodzi o homoseksualizm.
@KortezPL: miałem na myśli związki kazirodcze, bo wtedy jest bardzo wysoka szansa, że dziecko urodzi się z wadami genetycznymi. co do homoseksualizmu a dzieci to już temat na który można by dyskutować baaaardzo długo a ja na to kompletnie nie mam ochoty, bo w taki upał jak dziś to nic tylko leżeć i nic nie robić xD
i fakt, jestem dość mocnym liberałem jeśli mowa o homoseksualistach, bierze się to z