Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o projekcie just for fun, gdzie dokonany zostałby zakup po 100$ (?) w najróżniejsze alty. Niektórzy musieli palić pieniędzmi w kominku, a ja w ramach "badań" chciałbym tak przepalić około 10 000 PLN i opisywać to wszystko publicznie.

Stworzona by była prosta lecz funkcjonalna strona pokazująca na bieżąco wartość zakupionych coinów, z podziałem na każdego coina pokazując, ile który coin dał. Można by wracać sobie do tej strony po latach i powiedzieć "ah, mogłem kupować za grosze, teraz jest to warte 50x tyle", ewentualnie "ah, frajerrr, stracił pieniądze" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie zakupione w tym "projekcie" coiny trzymane byłyby do najbliższej bańki kiedykolwiek ona się wydarzy (czyli badanie long-termowe)
Dla mnie to ciekawy, publiczny fun (tak jak Bitfilar.pl) patrzeć sobie w co zamieniło się każde 100$ (nawet jeżeli w okrąglutkie 0$) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #bitcoin
MelomanBTC - Co sądzicie o projekcie just for fun, gdzie dokonany zostałby zakup po 1...

źródło: comment_9mrO04hBkVEJmxUVp8ktgaLNUiFM2czQ.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MelomanBTC: ja na podobnej zasadzie zastanawiam się czy nie inwestować 500+ w btc, ltc i eth. Za kilkanaście lat może to się moim dzieciom przydać, albo nie będą miały nic.
  • Odpowiedz
Ponad 20 coinów wybiorę osobiście, ale ten jeden jedyny żeby był większy fun i cegiełka od społeczności - będzie po prostu wyborem ludzi, ja nie będę decydować o tym ostatecznym coinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś szybki wątek, albo krótka ankieta i ludzie wybiorą.
  • Odpowiedz
@cozzezeszwecji: Swoje mam w BTC, LTC czy ETH - ale tutaj nie będzie monstrualnych wzrostów większych niż 15-20x przy najbliższej bańce. A mi w tej zabawie chodzi, żeby się zabawić z high riskowymi projektami.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Chodzi o urzeczywistnienie obrazu jak ryzykowne, lecz czasem zyskowne są inwestycje w alty. Kiedy ludzie ujrzą, że z 100$, zrobił się 1$, to taki obraz trafia do głowy. Daje do myślenia. Chodzi o pokazanie potencjalnych strat jak i zysków, a nie zastanawianie się jak bardzo mógłbym poprawić świat za 10k PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie jestem sponsorem. Jakby chodziło o bezinteresowną pomoc kapitałową to
  • Odpowiedz