Wpis z mikrobloga

xD różowy właśnie zostawił mnie w galerii. No strzeliła focha i poszła, bez telefonu, portfela, kluczy. Wszystko u mnie, nie ma jak wrócić.

Poszedłem coś zjeść a teraz czekam jak głupi w miejscu gdzie ją ustatnio widziałem, już dobre pół godziny. Czas to #!$%@? kończyć...

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 25
@Martinus06
@Trelik
@stormkiss
@Perkele93
Znalazłem ją przy rowerach. No #!$%@? bez sensu to było zupełnie, po co ja się w ogóle #!$%@?.

@NieUsune trochę tak się czuję :( tylko wiesz w związkach to zazwyczaj trochę bardziej skomplikowane, zostawisz q potem będziesz się martwił o nią. W każdym razie ja mam w #!$%@? takie fochy i będę to kończył.
  • Odpowiedz
@DonPablito: #!$%@?łeś. Ja różowego nauczyłem, że takie akcje na mnie nie działają i też kiedyś #!$%@?ła z buta do chaty. Więcej się to nie powtórzyło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DonPablito: i jeszcze to ty powinieneś jej zrobić awanturę że jest Ci przykro z tego powodu jak ciebie potraktowała i jak bardzo się o nią martwiłeś itp itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DonPablito: waruj grzecznie, ktos ci w rylo pluje a ty ojej "jaki miły deszczyk". Protip: Opcja z godnością to wrócić do domu czy tam mieszkania, a przyszła ex i niech nauczy się ze czyny maja konsekwencje. Ewentualnie sms: za 10 min odjeżdżam
  • Odpowiedz
@DonPablito: "tylko wiesz w związkach to zazwyczaj trochę bardziej skomplikowane, zostawisz q potem będziesz się martwił o nią" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)( ͡~ ͜ʖ ͡°)( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz