Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio dowiedziałem się że na facebooku istnieją już nie tylko nitki ale specjalne grupy(!) poświęcone tzw. niechcianemu podrywowi. W skrócie na tych grupach kobiety(w 99% one bo zdażają się też pojedyńcze posty mężczyzn) narzekają na to jak to one są podrywanegłównie online mimo że sobie tego nie życzą. Faceci/spermiarze piszą im w wiadomościach prywatnych komplementy a one wstawiają to na grupkę narzekając i wyśmiewając ich. Patrząc po zdjęciach profilowych to większość lasek udzielających się na tego typu grupkach jest zwyczajnie brzydka.
Te p0lki w chwile dostają więcej uwagi od płci przeciwnej niż ja przez całe życie i jeszcze mają czelność narzekać. Dobija mnie to że Jestem ciekawy co by zrobiły jakby nagle faceci stracili nimi zainteresowanie; czy dalej by miały takie ego?


#przegryw #tfwnogf #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: a moze czas sobie uswiadomic ze kobiety juz dawno odkryly (a przynajmniej większość z nich) ze w obecnych czasach facet nie jest im do niczego potrzebny i dadza sobie rade same? To faceci, zwlaszcza na wykopie, uwazaja ze kobieta to sens zycia i bez niej to przegryw. Kobiety same sie utrzymują, kupuja mieszkaniani samochody, lataja na wakacje i nie musza miec kogos na sile bo i bez jakiegos frajera sobie
@sezonandrzeja: robiles jakies badania i wiesz ile jest zajetych? Poza tym ja nie pisalem o tych wioskowych madrosciach ze trzeba wyjsc za mąż w wieku 20 lat bo potem stara panna i najlepiej siedzieć w domu i bawic stado bachorow i gotowac zupe.
Jak taka pracujaca laska nawet kogos ma a on odejdzie to albo znajdzie sobie nowego albo bedzie siedzieć sama. One maja co zrobic z zyciem. To jak ktos
SamotnaFeministka: A ja wam powiem, że nie chciałabym być facetem, facet widzi wystrojoną bebę i sobie myśli, pewnei chce zwracać na siebie uwagę, nie jest szarą myszką, która ucieknie i się boi rozmowy więc gada, tymbardziej, że wszystkie atuty podkreslone, zauważyłam, że wtedy to nawet babcie i dzieci sie gapią na taką wyładnioną a taka z daleka anielska baba ma w sobie tyle złośliwości i niechęci, bo ona przecież tylko dla