Wpis z mikrobloga

ponad 3 tyg temu jechałem autostradą z Konina do Świecka...dzisiaj wracałem i jestem niesamowicie #!$%@?...y opłatami...przecież to co tam się dzieje woła o pomstę do nieba i rozkaz o rozstrzelanie tych pajaców z PO,którzy pozwolili na taka umowę Kulczykowi,że przez 20 lat tylko on ustala ceny na tej autostradzie...od Konia do Świecka 20+20+38 zł=78 zł oczywiście powrót to x2 =156 zł za przejechanie odcinka,który powinien być o połowę tańszy...#!$%@?ń...o to mało powiedziane,bo właśnie szykuję się na wyjazd do Szwajcarii i winieta u nich całoroczna to prawie 150 zł...co można zrobić takim #!$%@?..m z Autostrady Wielkopolskiej oprócz tego,że mam chęć ich wyjeb.ć w kosmos...rozmawiałem z kierowcami Tirów ,którzy nie chcą płacić i jeżdzą wzdłuż autostrady trasą 92 z Warszawy do Świecka...ta autostrada jest pusta ,oprócz odcinka w okolicach Poznania,tylko kilka samochodów na odcinku 1 km...wg mnie ten numer Kulczyka jest lepszy od AmberGold i wszystkich innych afer PO...zrobił z Polaków maszynki do płacenia
  • 3