Wpis z mikrobloga

Podziękowanie

Jestem w szoku. W zasadzie nie spodziewałem się tego w ogóle, że ten wpis wzbudzi zainteresowanie. Ale stało się inaczej. Otoż chciałem podziękować wszystkim, którzy plusowali, lajkowali itd. mój wpis (https://www.wykop.pl/wpis/41692113/10-rzeczy-ktorych-zaluje-ze-nie-wiedzialem-gdy-zac/), który też umieściłem w paru grupach na FB, na których się udzielam, oraz na 4P. Na obrazku podsumowanie, na Wykopie ponad 70 plusów, dużo komentarzy. Sumarycznie na grupach na FB przynajmniej 700 polubień i ok. 80 komentarzy. Wiele podziękowań za to, że się podzieliłem moimi obserwacjami. Nie było to łatwe, ponieważ po części to dotyka historii, na które patrzę w moim życiu z dystansu i wiem, że mogłem lepiej. Trudno tak się dzielić osobistymi doświadczeniami, nie zawsze fajnymi, ale no jednak było warto, bo może ktoś inny nie popełni tych błędów co ja, i może właśnie jako programista się w życiu odnajdzie. Bo programowanie jest fajne.

Dodałem też Wykop na Wykopie. Został zakopany liczbą głosów 7 w stosunku do liczby wykopów: 0. Czyli spam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pojawiły się też zapytania, czy mógłbym opublikować coś do Zine'a czy na inną platformę dla programistów. Także ciekawe efekty.

Generalnie chciałbym tylko jeszcze raz podziękować i przypomnieć, że kupując ebooki, kursy wideo i książki z linków, które tutaj umieszczam wyszukując dla Was promocji, pomagacie w :

- prowadzeniu grup wsparcia dla programistów
- publikacji tutaj recenzji książek, ebooków, kursów wideo
- publikowaniu informacji o ciekawych promocjach #dlaprogramistow
- publikacji informacji w ogóle o promocjach na ebooki, kursy wideo itd. #mirkobooki
- też w tym, że pojawiało się więcej tekstów z mojej strony,

Jeśli jesteś programistą to zapisz się na newsletter, aby dostawać więcej mięsa: https://polishwords.com.pl/blog/newsletter-dla-programistow/

#programowanie #programista15k #programujzwykopem
tomaszs - Podziękowanie

Jestem w szoku. W zasadzie nie spodziewałem się tego w ogó...

źródło: comment_zoR6Arq2hVoTij1HRU92NnrLApioylKL.jpg

Pobierz