Wpis z mikrobloga

Mam problem z Messengerem. Zawsze miałem wyłączone powiadomienia dzwiekowe, wibracje oraz pływające na górze ekranu, zostawała tylko dioda powiadomień.

Kilka dni temu same włączyły mi się wszystkie powiadomienia. Po ich wyłączeniu wszystko jest ok przez godzinę czasu, po godzinie znów wszystkie są aktywowane..

Ma ktoś też taki problem lub wie jak go rozwiązać? Sytuacja jest dość uciążliwa.

Telefon to Pocophone z MIUI 10.3.4.0

#messenger #xiaomi #miui #android
  • 13
@Carcus: masz też apkę Facebooka? może ona wywołuje te powiadomienia... jak ja wyłączę u siebie to żadnych powiadomień nie ma i jedynie na ikonce messengera pojawia się liczba nieodczytanych konwersacji.
@GrindujTopy Mam apke facebooka, ale z nią jest wszystko ok. W messengerze totalnie wyłączonych powiadomień też nie chcę mieć, tylko tak jak do tej pory, czyli - dymki normalnie działające, dioda też normalnie działająca i tylko tyle. Bez wibracji, dźwięku i pływającej wiadomości na górze ekranu
@GrindujTopy Próbowałem usuwać messengera razem z danymi, instalować na nowo i ciągle to samo, wygląda jakby coś było skopane w najnowszej wersji messengera i nie dogadywało się z MIUI.
Pozostaje jeszcze chyba spróbować zainstalować starszą wersję messengera
@GrindujTopy Ściągnąłem starszą wersję, wyłączyłem automatyczną aktualizacje i po godzinie znów wszystkie powiadomienia się aktywowały :/ Nie wiem już o co chodzi...

@Matpiotr Całkiem nie mogę się pozbyć, bo potrzebuję dymków czatu i powiadomienia w formie świecącej diody