Wpis z mikrobloga

Ada zadeklarowała, że nie spotyka się za pieniądze z mężczyznami, bo obrzydza to ją ( ͡ ͜ʖ ͡)
Księżniczka czuje się kimś lepszym, niż panie z roksy, a prawda jest taka, że niczym się od nich nie różni ¯\_(ツ)_/¯ Może nawijać głodne kawałki, że rafatus to jej przyjaciel, ale chyba nikt z ilorazem inteligencji większym niż 70IQ nie uwierzy, że ciągnie mu druta dla przyjemności, a nie kasy []

#patostreamy #rafatus #danielmagical
P.....o - Ada zadeklarowała, że nie spotyka się za pieniądze z mężczyznami, bo obrzyd...

źródło: comment_44AZZIVjZqav3n81JI6rG3kqA6GfbrKj.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@PanEdzio: Roksiary to przynajmniej mając minimum godności i wstydu. Nie pokazują twarzy w ogłoszeniach, nie wywalają cipy w internecie dla atencji żeby pół Polski znało jej kakaowe oczko, tylko w zaciszu domowym zarabiają w tajemnicy. Okłamują bliskich co robią i przeto nie krzywdzą nie ośmieszają bliskich jak ta Raflakusowa #!$%@?.
  • Odpowiedz
@PanEdzio: To zwykła SZMATA-#!$%@? nic nie warte które niech źle skończy że zadaje się z takim patusem. Jest ZEREM dla mnie "to coś" bez szacunku. Tego nie można nazwać nawet kobietą... Odraza. PRZYKRE. Pozdrawiam ;-).
  • Odpowiedz
@PanEdzio: jakby rafatus miał 20-centymetrowego potwora którym w stanie wzwodu można #!$%@?ć cegły to może i by człowiek w to uwierzył, ale ten człowiek potrzebuje viagry żeby mu maluszek dygnął XD
  • Odpowiedz
@PanEdzio: #!$%@? z czym do ludzi? Roksa to milion poziomów wyżej niż ta zetoniara. Ciągnie wiotkiego druta menelowi z altanki, który sra do wiadra i szczy pod siebie i podnosi to do rangi sztuki xdd trzymajcie mnie...
Roksa to laski, które dają po cichu, kryjąc się, wstydzą się tego co robią i chronią bliskich utrzymując anonimowość. Ta prostytutka dość, że zniszczyła cała rodzinę, matkę, ojczyma i brata to jeszcze ustawki
  • Odpowiedz
@PanEdzio: Dokładnie, sam jej to pytanie zadałem na tym wysokiej klasy pokazie artystycznym :D
Po za tym o jakim przyjaźnieniu z Rafatusem mowa skoro powiedział, że prywatnie się znają od 3 dni. Beka w #!$%@?.
Fejm podskoczył ale ogólnie to bardzo tanio się sprzedała.
  • Odpowiedz
@eldo23 mam wrażenie, że żetoniara już wie, co zrobiła i jak bardzo #!$%@?ła sobie tym życie.
Najpewniej Brnie w to ponieważ nie wierzy, że ma szansę na inne, normalne życie.
Żetoniara jest smutnym dramatem społecznym. Może wcześniej była inna, a stała się taka bo ktoś ją skrzywdził i przez to ma tak niską samoocenę, że zaczęła "współpracować" z siedleckim mitomanem.
  • Odpowiedz
@PanEdzio: Laski z roksy mają zasady i seks tylko w zabezpieczeniu + regularne badania a wielka projektantka rucha sie bez gumy z Księciem Polmosu i #!$%@? wie czy przypadkiem nie zlapala hiv/hcv czy innego gówna
  • Odpowiedz