Wpis z mikrobloga

Siema mirki, chcę wymienić góre w moim smoku p25 czy opłaca się sprzedać atomizer i kupic jakies rta/rda czy lepiej od razu góre razem z boxem kupić. Wolałbym baterie zostawić, myślałem nad wotofo profile rda, bo chiałbym meshe zakładać, ale z tego co widziałem to producent zaleca stosować do 75W i nie wiem czy to by było dobre połączenie. Czy jest ktoś w stanie polecić mi fajny atomizer do sticka?

#epapierosy #epapieros #vape #vapenation
  • 4
@Lamb0: Jak chcesz RTA/RDA to spraw sobie jakies normalne zasilanie ktore ogarnia VV/VW/TC. A Jakbys chcial jakas lepsza gore (na gotowe grzalki, ale mozna je "przebudowac" samemu) do tego smoka p25 to np. Uwell Crown 4, na Cigabuy EU Direct jest za ok 100 zl z wysylka. Swietne stockowe grzalki SS/Mesh Dual/Triple a nawet Quad coile, chociaz przy mozliwosciach tej bateryjki ograniczylbym sie do czegos co wymaga mniejszej mocy.
@k3lt: Góre chce zmienić głównie z powodu grzałek własnie, które są zwyczajnie drogie i przejść na rda, zeby wychodziło taniej, ale mam tez pewien problem, wymieniłem grzałkę, wcześniej wszystko było normalnie a teraz grzałka się tak jakby nie rozgrzewa i zeby cokolwiek poczuć i puścić jakąkolwiek chmurę muszę się długo i słabo zaciągać nie wiem czym jest to spowodowane, grzałka normalnie do tfv12 z tym, ze mesh, ale wczesniej miałem identyczną