Wpis z mikrobloga

Psiknąłem się dzisiaj Bvlgari Aqva Amarą i pamiętając plotki, że nie będzie dłużej produkowana postanowiłem sprawdzić cenę. około 140zł/50 ml oraz 240zł/100ml. W tamtym roku brałem za 150zł/100ml.
Na amazonie ceny jeszcze wyższe, bo z zakresu 80-140$ za 100ml. Czyli coś może być na rzeczy. I tak się zastanawiam, czy zakup tego zapaszku to nie będzie dobra inwestycja w przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 30
  • Odpowiedz
@Delus: to będzie dobra inwestycja. Świetny zapach o niesamowitych parametrach, nie ma żadnego zamiennika czy to tańszego czy droższego, ceny lecą w górę więc warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Delus: ja ulokowałem swój kapitał w zestaw 100+15ml jak był po 197zl ( ͡ ͜ʖ ͡) wiadomo do kogo należy tytuł biznesmena roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Delus:
Część.
To mnie właśnie boli, że nie ma zamiennika...
Ostatnio kupiłem 50ml i też się będę chyba rozglądał za zapasem... Wczoraj wieczorem idealnie pasował do knajpy na plażę.

Jedno mnie zastanawia, jeszcze w tym roku paru youtuberów zagranicznych recenzowalo i polecało Amare na lato. Nie podam kto konkretnie, bo szukałem w yt pod kątem klona Amary. Czyżby na zachodzie/za oceanem Amara była lepiej dostępna niż w Europie? Bo Ci których
  • Odpowiedz
@tagujto ja nie mam zabardzo czasu ogarnąć tego zamawiania i wysyłania, ale jak ktoś chce się podjąć to ja chętnie wezmę taki zestaw. Jestem z Gdyni jakby co wiec raczej jeszcze ktoś musiałby to wysłać paczkomatem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tagujto: wyszło mi 34zl vatu od sztuki plus koszt przesyłki podzielony na ilość chętnych. Jak widzicie jeszcze jakieś deale na tej stronce to dajcie znać, ja się jeszcze zastanawiam.
  • Odpowiedz