Wpis z mikrobloga

Zalogowałem się na dawno nieużywane konto pocztowe, które w zamierzchłych czasach używane było do rejestracji na różnych forach, serwisach mniej lub częściej odwiedzanych itp. To, że przychodzi na niego aż nadto spamu, zdążyłem się już przyzwyczaić. Teraz patrzę, że dostałem takiego oto maila. Cytuję fragment:

Miesiąc temu chciałem zablokować Twoje urządzenie i poprosić o niewielką kwotę, aby odblokować. Ale przypadkowo widziałem witryny, które regularnie odwiedzasz. Jestem zszokowany twoimi ulubionymi zasobami. Mówię o witrynach dla dorosłych.

Chcę powiedzieć - jesteś wielkim zboczeńcem. Masz nieokiełznaną fantazję!

Potem przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Zrobiłem zrzut ekranu z intymnej strony, na którym "cieszyłeś się"(wiesz o co mi chodzi, prawda?). Potem zrobiłem zdjęcie twojej rozrywki (używając aparatu twojego urządzenia).


Gratuluję pomyślunku, bo mój laptop ma zaklejoną kamerkę :) Ale nie w tym rzecz. Więc albo:
1. Jest to kolejny spam za sprawą tego, że mój mail został sprzedany
2. Albo był kolejny włam na Der Onet, bo wszyscy wiedzą, że włamy i wycieki zdanych z Der Onetu są regularne.

Tak czy inaczej, tych bitcoinów przelewać nie zamierzam. Niech się typ podnieci wysłaniem mi maila. W końcu to takie męskie :P
#bezpieczenstwo #onet #hacking @niebezpiecznik-pl
M.....5 - Zalogowałem się na dawno nieużywane konto pocztowe, które w zamierzchłych c...

źródło: comment_ifEhPYY8utL7IFJOnHyHUwgOcuC5Vvne.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz