Wpis z mikrobloga

How to Sell Drugs Online (Fast)
Połączenie Breaking Bad, Black Mirror i teen dramy, a to wszystko po niemiecku. Jakimś cudem to wypaliło i to naprawdę głośno. Po pierwszym odcinku myślałem, że to kolejny, stworzony przez starych ludzi serial, o tym jak to młodzież teraz klika w te telefony i nie ma życia, a tymczasem wątek social mediów i internetu został naprawdę świetnie przedstawiony. Nie przerysowany w żadną ze stron. Do tego serial jest naprawdę nienachalnie zabawny. Mamy trochę krwi, nastoletnich romansów i w opór MDMA. Choć nie powiem momentami można też smutnąć. Całość przedstawiona w mega fajnej konwencji, z dużym dystansem do siebie i burzeniem czwartej ściany. Moim zdaniem wyszło naprawdę bardzo dobrze. Chyba jedna z lepszych rzeczy jakie widziałem ostatnio na Netflixie. IMO 8/10
#seriale
Kevin00 - How to Sell Drugs Online (Fast)
Połączenie Breaking Bad, Black Mirror i te...
  • 8
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: słowo "bezpośrednio" przerosło Twoje rozumienie najwyraźniej. Nie mam nic do napisów i zawsze tak oglądałem ale nie lubię oglądać jak kompletnie nic nie rozumiem z tego co mówią. Przerasta to Twoje wąskie rozumienie, że ktoś może tak nie lubić? Smutne, że takie buraki tu komentują. Miłego dnia.
  • Odpowiedz