Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do osób bez znajomych
Jak wasi partnerzy na to patrzą? Przeszkadza im to?
Nie jestem długo z facetem i na razie nie widzę żeby mu to przeszkadzało, ale nie ukrywa swojego zdziwienia jak ja mogę się z nikim nie spotykać. Zawsze jak gdzieś wychodzimy to do jego znajomych (ja mam tylko jedną koleżankę). Wcześniej zanim nie byłam w związku mi to nie przeszkadzało, ale teraz jest mi zwyczajnie głupio. Nie za bardzo mam ich już gdzie poznać, bo szkołę skończyłam, w pracy mam tylko jedną znajomą i to koło 40stki z mężem i dziećmi. Ja pierdziele taka prawda że można wyjść z przegrywu, ale #przegryw z ciebie nie wyjdzie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania same () ostatnio udało mi się spotkać z dawną koleżanką co było lekko zaskakujące dla niebieskiego bo malo kiedy wychodzę z domu i może być spokojny że nie jestem z nikim innym a na te spotkanie przyszło później jeszcze kilka osób w tym dwóch chłopaków i ciagle do mnie pisał co tam, czy wszystko okej i przyznał się że poczuł się zagrożony XD