Wpis z mikrobloga

Hejka, macie jakieś rady dotyczące biegunki? Jestem na keto od dwóch tygodni, od mniej więcej tygodnia mam wodnistą biegunk, nie ukrywam jest to trochę irytujące.
#keto
  • 17
  • Odpowiedz
@NooB1980: Głównie jajka na maśle, mięsa wieprz, wołowe, oleju praktycznie zero, gouda, serki wiejskie, migdały, boczek, camembert. Warzyw trochę mało jem, ale za to dziennie piję sok pomidorowy i z kiszonej kapusty. Rozkład btw mam narazie 140-150g białka, węgle <30g, reszta tłuszcz
  • Odpowiedz
@NooB1980: czytałem w książce od Lyle Mcdonald aby przez pierwsze 3 tygodnie miec białko na poziomie 150 g+-, waga aktualnie cos kolo 106 kg, wzrost 183
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: piję po posiłku, także nie ide do łóżka po posiłku. Lepiej zmniejszyć tłuszcz?

@NooB1980: z tego co czytałem to trochę osób też miało problemy z biegunką, Lyle wydaje mi się, że zna się na temacie
  • Odpowiedz
piję po posiłku,


Spróbuj dać posiłkowi jakąś godzinę albo dwie zanim wypijesz większą ilość wody. Oczywiście, nie sugeruję, żebyś nie pił, kiedy jesteś zatkany i trzeba przepchać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tego co czytałem to trochę osób też miało problemy z biegunką, Lyle wydaje mi się, że zna się na temacie


@zsaku1: Skoro twierdzisz, ze nie masz:

mam wodnistą biegunk, nie ukrywam jest to trochę
  • Odpowiedz