Wpis z mikrobloga

Pewnie mnie zjedziecie za to ale #!$%@? tam xD

Dzisiaj odkryłem w jednym ze sklepów w #uk marzenie mojego życia bowiem kebab z frytkami z pudełka ktore wystarczy podgrzać w mikrofali.

Już fakt ze całość kosztuje £1 to żal było nie przycebulić i kupić kilka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukałem produktów by jakoś zaoszczędzić pieniądze bo odkładam na konkretna rzecz a tu proszę tylko 1f.

#emigracja #gotujzwykopem #gownowpis #heheszki
Pobierz FeyNiX - Pewnie mnie zjedziecie za to ale #!$%@? tam xD

Dzisiaj odkryłem w jednym ze...
źródło: comment_vuOqpSVPS8W26LRM2SIXU6wB3IlYaW8G.jpg
  • 25
@DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen: Jak na UK to w Tesco za 1,2 jest polski chleb, tanie masło i jakaś szynka z paczki. Koszt ok 4f ale #!$%@? 2 dni, dziś jeszcze widziałem jakieś makarony po 1f w ASDA ewentualnie tanie parówki xD

Potrzebuje uzbierać w jak najszybszym czasie 1500f i trzeba oszczędzać a jestem zbyt leniwy by coś samemu robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FeyNiX: ale czekaj. jesli ty to kupujesz dla oszczednosci, to chyba sobie kpisz. zmotywowales mnie do policzenia ile mnie kosztuje moj glowny posilek (w moim przypadku to po prostu lenistwo). 500g mieska wolowego mielonego 5% z lidla to pewnie kolo 3 funtow, dwa sloiki chilli con carne to pewnie z funt, paczka 1kg ryzu brazowego funt, puszka czerwonej fasolki (za malo daja w sloikach wg mnie) to pewnie z 50p jesli
@MirekWyznajeAnonimowo: Biorąc pod uwagę ze mam się narobić bo tutaj jest taniej bo dam do mikrofali i gotowe poza tym nie tylko to jem ale inne rzeczy bo na takich daniach raczej ciężko przeżyć.

Poza tym nie trzeba nic zmywać, to jest warte każdych pieniędzy