Wpis z mikrobloga

  • 5107
Przywrócić niedzielę handlowa. Za dwa miesiące zaczynam remont mieszkania. Pracuje w tygodniu od 8 do 18. W soboty do 14. Nie mam #!$%@? kiedy jechać obejrzeć mebli, pogadać z doradcą i wybrać płytek. Co za kraj.. Nie potrzebuje opieki Państwa sam sobie dam radę i wiem co dla mnie najlepsze. Umiem zdecydować kiedy mam iść na spacer z rodziną a kiedy do marketu. Ale nie do marketu poddanemu nie wolno w niedzielę.
  • 300
  • Odpowiedz
@trodat: morda tam złodzieju prywaciarzy. Rodzinie czas poswiec i bombelkom karierowiczu. Kto to widział do 18 robić ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak serio nie lepiej obczaic wszystko online a potem wybrane produkty zmacac nawet w sobotę po pracy ? I tak w sobotę otwarte do 20 wszystko, czasem później nawet
  • Odpowiedz
Ale nie do marketu poddanemu nie wolno w niedzielę.


@trodat: Możesz iść, nikt Ci nie zabrania. Najwyżej pocałujesz klamkę. Przesrane ma za to przedsiębiorca, który nie może normalnie prowadzić biznesu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 139
@piotrlionel hyh. Obczajam online, ale są hurtownie akcesoriów meblowych, które są w soboty otwarte tylko do 14. A w tygodniu do 17. Ciężko w necie wybrać kolory frontow, etc. Monitor zniekształca kolory. Co mogę w necie wybiorę, co nie będę mógł w niecie wybrać. Będę musiał wziąć dzień wolnego i jechać do sklepu. Także dobra zmiana.
  • Odpowiedz
via Android
  • 428
@ChichyKun człowieku, biorę nadgodziny za dobry hajs. Robię to świadomie. Bo chce rodzinie zapewnić dobry byt. A niewolnika to robią że mnie rządzący
  • Odpowiedz
@trodat też robię nadgodziny +100%, acz mimo wszystko wciąż uważam że nie sztuką jest #!$%@?ć 6 dni w tygodniu nie mając zycia i cieszyć się że się "dużo" zarabia, wolę mieć mniej nadgodzin i mniej pieniędzy, ale więcej czasu.
Acz co osoba to opinia, znam i takich co jebią 400h na zleceniówkach i są szczęśliwi że mają 6k xD
  • Odpowiedz
  • 40
@trodat ja na studiach zaocznych całą niedzielę chodzę głodny. Wszystko pozamykane oprócz jakiejś budy z gówno kebabem i zostają tylko suche buły z soboty. (°°
  • Odpowiedz
  • 112
@trodat na wyborach kupi mnie każda partia która ściągnie ten bezsensowny zakaz. Później i tak #!$%@? jak najdalej stąd.
  • Odpowiedz
@trodat no to jak juz zarobisz hajs przed remontem, to remony zaczniesz w momencie kiedy nie będziesz wypracował nadgodzin. Czyli wszystkie soboty wolne. W czym problem?
  • Odpowiedz