Wpis z mikrobloga

Fajne te IEO na Binance. Po tym co się odwaliło na MATIC prześledziłem jak te loterie wyglądały i okazało się na żadnej nie dało się stracić (cena w USDT nigdy nie spadła poniżej ceny w loterii). 200% wydawało się pewnym zarobkiem. Zapisałem się, i jeden z kuponów okazał się szcześliwy. Oczywiście zapomniałem, że dziś ONE wchodziło na giełdę, ale dzięki temu zarobiłem jeszcze wiecej.

Jeden kupon dawał możliwość kupienia za $300 w BNB
Cena w loterii 0.000092 BNB
Koszt kupienia za $300 ~8.7 BNB
Sprzedane za ~78 BNB czyli około $2550
$2250 na czysto

Czekam na kolejną loterię XD

#kryptowaluty
Drecken - Fajne te IEO na Binance. Po tym co się odwaliło na MATIC prześledziłem jak ...

źródło: comment_S5O9Vhv4zJ8sSsFxzpTZtxbmdVwlDmbJ.jpg

Pobierz
  • 7
@MelomanBTC Ta cena to dla tych z loterii. Bilety na loterie dostawali Ci którzy mieli BNB na giełdzie przez ileś tam dni. Później losowali z tych biletów szczęśliwe które mogły kupić token po tej cenie.

@ktokiedy82 No właśnie na ostatnich 4 nie. Cena nigdy nie spadła poniżej tej z loterii, najniżej to jakies 115%

@czupryneq Tak
@Drecken: Dziękuje za odpowiedzi. Mam dalsze przemyślenia na ten temat:

Ok, czyli wygrana w loterii tylko odblokowywała możliwość kupienia MATIC po niskiej cenie, za maks. kwotę 300$ wyrażoną w BNB. A żeby brać udział w loterii trzeba mieć więcej niż 50 BNB (wtedy mamy tylko 1 kupon), a jak chcemy mieć 2 możliwości "wygranej" to minimum 201 BNB na koncie.

Czyli najbardziej newralgicznym punktem, który totalnie może Cię pozbawić zarobku (jak
@Drecken: IEO na Binance może być bardzo dochodowe nawet nie biorąc udziału w loterii. Obecnie czekamy na dump i zazwyczaj cena nie spada ponizej tej w IPO. Pompowanie zaczyna się w okolicach ceny wyjściowej z IPO następnie wzrasta co najmniej 300 % i kolejny dump. Matic 900%, Celer 360%, Fet 390%, Harmony ??? Myślę że co najmniej 400 % w zależności do ilu spadnie, bo spadnie to pewne. Już widać transfer