Wpis z mikrobloga

@Vafik: Dolny Śląsk ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Góry Stołowe, Sowie, Sudety itd.), Mazury, Bieszczady... Nie wiem, wszędzie mi się podoba w Polsce bardziej niż nad Bałtykiem oraz rejony Zakopane-Morskie Oko, trochę taki chlew obsrany gównem.
  • Odpowiedz
@Krupier: Jesteś w stanie wskazać jakąś konkretną miejscowośc która jest spoko? Tzn. poza Gdańskiem, który jest spoko nie dlatego że jest nad morzem, tylko po prostu jest fajnym miastem.
  • Odpowiedz
Katowice fajniejsze.


@Neoplan: Pewnie że tak. Można się wykąpać w Rawie (sztucznej), zrobić imprezkę pod palmami, zapoznać nowych znajomych. Ostatnio nawet film był na wykopie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Jesteś w stanie wskazać jakąś konkretną miejscowośc która jest spoko? Tzn. poza Gdańskiem, który jest spoko nie dlatego że jest nad morzem, tylko po prostu jest fajnym miastem.


@Neoplan: jasne, ale jesteś z góry negatywnie nastawiony więc to i tak nic nie zmieni. :)
  • Odpowiedz
@Krupier: No jestem, bo miejscowości które znam sa po prostu straszne i jak tam byłem nie z własnego wyboru (bo kawalerski kolegi czy coś) to natychmiast chciałem uciekać. Władysławowo, cały półwysep helski, Mielno, no jakaś masakra.
  • Odpowiedz