Wpis z mikrobloga

@NaczelnyHejter: Zawsze tak moja mama mówiła, powiedzenie z czasów komuny, dzisiaj to polski kawior xD

@Master00: Powiem Ci inaczej - ja nienawidzę tłumów więc unikam sezonu. Wtedy polecam w tłoczny dzień jak dzisiaj, wybrać się do miejscowości Orzechowo i tam zejść sobie przed ośrodkiem Leśnik w lewo przez piękne przejście lasem jak z bajki, dojdziesz po 200 metrach do dzikiej plaży i zobaczysz przy okazji jak rzeczka (strumyczek) wpada do
@mackiy: zainstalowałem ta apke ale mam komunikat że oczekujemy na rybę, brak info kiedy będzie lub jak zamówić. Rozumiem że powinny się wyswietlac informacje o cenach i kutrach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emot: przychodzą powiadomienia jak kuter ma przywieźć rybę do portu. Pojawia się wtedy jaka ryba, numer kutra, imię i nazwisko rybaka i jego numer telefonu.
@AleksanderRoz: Jak kiedyś pojechałem na wybrzeże w Holandii do jakiejś miejscowości nadmorskiej i chciałem zamówić rybę to powiedzieli, że nie mają, bo ostatni połów był w piątek a była wtedy niedziela. Jestem ciekaw, czy to była prawda.
@MolibdenowyTadeusz trochę znam usteckie smazalnie. Dopieprzaja podwójna panierke coby nie było smrodu dziadostwa czuć. Znajdź taka gdzie dostaniesz gole mięsko ze skórą. Wtedy poznasz smak dorsza. Tu masz to samo co przepalony schabowy na starym tłuszczu.