Wpis z mikrobloga

Właśnie minął mi rok z kontem na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Przez ten rok nikogo nie dodałem na #czarnolisto i żaden #tag na niej nie wylądował. Rok nie jest jakimś specjalnym wyczynem, ale wchodzę tu codziennie i codziennie nie żałuje. Z tej okazji chciałbym zrobić #rozdajo
i to podwójne. Chciałbym przygotować dwie paczki z różnymi gadżetami i giftami. Jedną wybiorę przez mikrorandom spośród plusujących. Drugą oddam za komentarz z najlepszym dla mnie opisem najbardziej żenujacej sytuacji w jakiej się znalazłeś/aś
Wyniki za 24h
Wysyłka na mój koszt w paczkomaty
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jan_sebastian_dzban:
Przepraszam, długie :
w liceum jeszcze, byłem na wymianie uczniowskiej w Niemczech. Jak wiadomo, tam można od 16 roku życia kupować i spożywać w miejscach publicznych "słaby alkohol" (typu piwo, wino itd), więc my, giwniarze bez 18 się cieszyliśmy I korzystaliśmy jak tylko nauczycieli nie było.
Ale był taki wieczorek przy grillu gdzie na początku wszyscy uczestnicy wymiany bawili się wspolnie, a potem nauczyciele mieli nas zostawić, żebyśmy sobie mogli
@jan_sebastian_dzban: ja x lat temu pojechałam poznać rodzinę mojego niebieskiego i tak się jakoś złożyło, że nasze pierwsze spotkanie wypadło w dzień ślubu jego brata. Warto dodać że mam wadę wzroku, nie jakąś bardzo dużą, ale na tyle uciążliwą, że jak nie mam okularów to czasem coś tam mi się rozmaże, wtedy jeszcze nikt o tym nie wiedział a ja byłam bez okularów. Weszłam do pokoju gdzie siedzieli jego rodzice i