Wpis z mikrobloga

Rafał to fenomen na skale krajową. W przenośni "material socjologów i legenda rock'n'rolla"

Jest jak fenix, odradza sie z popiołów - bądź gówna. Jak kto woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)_Ilu ludzi wieszało na nim psy po sraniu w wiadro? Jak wielu ludzi przekreśliło go po utracie mieszkania i soldzer helmenta?

Prawie wszyscy. Ja z resztą tez. Alko, psycha i cała reszta powinny go wykończyć na amen. Próby samobójcze, pobyt w psychiatryku. Ale nie on. On się nie poddał. Jest niczym heroiczny żuk gnojarz - który niezależnie od pogody, niesprzyjających warunków i przeciwności losu - dalej pcha i tworzy swoją kulkę z gówna.

I tak się też stało. Po tragicznym nokaucie życiowym, on niczym rocky balboa podnosi się z desek w ostatniej sekundzie. Wstaje żeby zwyciężyć. Ratafus zwycięża ! Bo jak inaczej nazwać można jego związek z glonojadem? Na dobrą sprawę, przy rafale nie zatrzymałby się nawet pies z kulawą nogą. Tym czasem on ogarnia sobie do ruchania(i bycia ruchanym) ekskluzywną prostytutkę. Jest jej wychowankiem i jednocześnie kochankiem. Znowu na szczycie, król życia XD

Następnie po tragicznym rozpadzie związku z plastikiem - rafal wraca na magazyn. I gdy już myśleliśmy że ma zamiar powiesić rękawice bokserskie na kołku, odejść na artystyczna emeryture - on ponownie zaskakuje i bryluje. Nowa formuła, nowy sposób na życie. Wszystko w nurcie hedonistyczno-rochanym. Rafał będzie żył z ruchania. Jak przystało na człowieka jego formatu. Mimo braku jakichkolwiek predyspozycji fizycznych - wojownik z Siedlc ogarnia coraz te lepsze suki. Jedna lepsza od drugiej.

Nie wiem jak potoczy się dalsza kariera naszego Polskiego Rocco - ale wiem jedno. On już wygrał, został krUlem życia.

Zdrowie krUla, niech żyje krUl ! Do dna !

#patostreamy #rafatus #wygryw #takaprawda
Pobierz Ataxia - Rafał to fenomen na skale krajową. W przenośni "material socjologów i legend...
źródło: comment_Lx7Ct79MnxZwJPlqVavDro3n9jD8qaE2.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ataxia: to typ w czepku urodzony. zawsze spadnie na 4 łapy. zawsze znajdzie kogoś kto będzie go utrzymywać. wieczne życie na lajcie. taki to pożyje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piSSowiec39: a w psychuszce pozna kolejną naiwną laske też na zakręcie życiowym, która przyjmie go do siebie i tak się będzie kręcił życia cud.