Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Dobra, prawie tydzień minął, pora na "podsumowanie" zawodów z niedzieli we #wroclaw #ksamator
Jako iż nie mam jeszcze licencji, poszedłem dla zabawy i postrzelania. W wuj dobrze się bawiłem, atmosfera wspaniała :D
Wyniki? No jak na pierwsze zawody jestem bardzo zadowolony :D Tutaj wstawiam akurat wynik z karabinu dowolnego, już kocham ten rodzaj ammo - i wiem, rozsiane po całej tarczy, ale i tak jestem zadowolony że takie "małe" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Koszt? 130 PLN, wszystko oczywiście z broni klubowej.

Teraz czekam na licencję, bo patent już nadany.

Nawet jak ktoś nie ma licencji - polecam (ʘʘ)

PS. Ze strzelby (zaznaczam, że z breneki, a nie śrutu) nie trafiłem ani razu, taki ze mnie amator xD

#zawodystrzeleckie #pozwolenienabron #braterstwo #bron #strzelectwo #strzelajzwykopem #postanowienianoworoczne #szkolenia #szkolenie #hobby #chwalesie
Gandezz - Dobra, prawie tydzień minął, pora na "podsumowanie" zawodów z niedzieli we ...

źródło: comment_bt7jE4vKsX5FL3arB3wZRzOiepr0Ke5M.jpg

Pobierz
  • 18
@Gandezz: tym pistoletem sportowym się nie przejmuj. Zazwyczaj jest margolin i z niego da się spokojnie zrobić około 90, teraz dali siga 1911 i to tak sieje, że szkoda gadać.

Że strzelby musisz celować w okolice 2 na górze to powinno lecieć w środek :)

Z uzi to już w ogóle jest loteria, trzeba sobie zobaczyć gdzie Ci ściąga i o tyle niwelowac.

Za to scorpion i KSP to ciężko poniżej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpecjalistaOdNiczego: generalnie strzelało się przyjemnie z tego 1911, ale rzeczywiście, sieje strasznie.
Pm był bardzo przyjemny i fajnie się strzelało, chociaż dla siebie na pewno nie kupię, bo nie widzę sensu posiadania pm bez full auto :P
To by się rzeczywiście przydało, bo jak wpadnie ktoś z pistoletem za 3x wartość mojego samochodu z którego strzela co weekend to dziwne, żeby nie był lepszy ode mnie xD Trzeba chyba o tym
@Gandezz @SpecjalistaOdNiczego akurat mi z Siga1911 strzela się dobrze i celnie (celnie porównywalnie z Margolinem) - zarówno z mojego, jak i klubowego. Uzi to samo, po prostu trzeba brać poprawkę by góra muchy była między dolną 4 a 5, bo nastaw przeziernika jest na 100m minimum (i to zawsze mówię na zawodach jak ktoś pyta o obsługę UZI, możesz sprawdzić pytając na najbliższych zawodach :P). A strzelba... tam jest wszystko dobrze, po