Wpis z mikrobloga

@KRISSVector nom dlatego jest różnica w cenie(sam op napiął że ziemniak to ziemniak i go nie obchodzi czy młody xd), zresztą co to komunizm że państwo dyktuje ceny? U mnie w biedrze były za połowę ceny opa.

Nowalijki i młode zawsze są drogie, tak samo jakby ktoś narzekał na paprykę po 13zl poza sezonem ...
Młode zawsze były drogie, zanim na dobre zaczął się sezon. Ale z roku na rok będzie co raz drożej, zmienił się troszku nam klimat. A rolnicy jak się dalej nie przystosowali tak nie widać aby to robili, u mnie w rodzinnej wiosce słyszę tylko narzekania "że deszczu nie było" "że za sucho" "że ziemia jak pytel" Ale czy coś z tym robią nie nic a nic Ale sam kupiłem młoda irge za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turok2016: za takie #!$%@? jak twoje powinno się publicznie gęby wystawiać.
Żyje na tym świecie już kilka dobrych wiosen, sądząc po twoim wpisie sporo więcej od ciebie i takiej ceny ziemniaków nie było nawet we wczesnym okresie.
@bury256 #!$%@? przecież ziemniaki cały rok były drogie bo było ich mało a ty teraz kupiłeś młode, prawo popytu i podaży jest ci zapewne obce, ale ,achowujesz się jak typowy Janusz co wszystko wie i taki stary jest to wie lepiej xD