Wpis z mikrobloga

@Clermont: w ogóle recenzja KFC... jakby to było coś nieosiągalnego dla zwykłego śmiertelnika.

DOWIEDZ SIĘ CZYM JEST KFC, GDZIE MOŻNA KUPIC I JAK SIE TO JE!!!

TYLKO U NAS!!!
  • Odpowiedz
  • 2
Niby te recenzje i oceny i wgl spoko ze wiadomo gdzie mozna dobrze zjeść od takiego normika nie jakiegos konesera ale tez mnie mogę tego oglądać xd
  • Odpowiedz
@Haryxd: @Clermont: @Pepe_Roni: haha, gość zaczął mi wyskakiwać na YT i po obejrzeniu paru filmików wszedłem zobaczyć co sądzi o nim Wykop i widzę, że mam tak samo xD

W sumie do typa ani jego filmików nic nie mam, bo nie pozuje na jakiegoś kulinarnego speca i nie próbuje zrobić z siebie idioty, ale niemiłosiernie mnie triggerują te jego zachwyty nad żarciem z ustami pełnymi jedzenia
  • Odpowiedz
@Clermont: jajogłowy typ z debilnym uśmiechem który zgarnia hajsy robiąc filmiki wg schematu "no elo maciej je jest w restauracji x w miejscowości x zamówiłem danie x - danie x składa się ze składników x i jest pyszne" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Clermont: jajogłowy typ z debilnym uśmiechem który zgarnia hajsy robiąc filmiki wg schematu "no elo maciej je jest w restauracji x w miejscowości x zamówiłem danie x - danie x składa się ze składników x i jest pyszne" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz