Wpis z mikrobloga

#wislakrakow w ogole Panowie to chcialbym powiedziec, że nie ma co zbyt pesymistycznie (jesli chodzi o aspekt sportowy) podchodzic do nadchodzacego sezonu.
Gra u nas Kolar ktory jest w gazie.
Blaszczykowski to pilkarz polke wyzej od wszystkich.
Basha i Savicevic
Do tego Mak
Wiadomo mamy problemy z defensywą ale damy rade.
W skladzie nie ma duzej rotacji. Druzyna sie zna. Mozna smialo patrzec w kierunku miejsca w LE. Zapraszam do dyskusji
  • 10
  • Odpowiedz
@KredaFreda: jeszcze sezon się nie zaczął, więc ciężko ocenić bo nie wiemy jak inni. Jedno jest pewne, tyle testosteronu w szatni dawno nie było. Ja coś czuję że przyszły sezon TOP 4.
  • Odpowiedz
@KredaFreda: Wasilewski chyba już będzie grał od przyszłego sezonu? Młody nie jest, ale doświadczeniem i gabarytem myślę, że zrobi sporo dobrej roboty w defensywie.
  • Odpowiedz
@KredaFreda: Jeżeli chodzi o obronę to chyba nie jest aż tak źle (kwestia jak będzie z formą) ; Burliga/Niepsuj, Wasilewski/Hoyo-Kowalski, Klemenz/Janicki, Sadlok/Grabowski

Ja bardziej się martwię o środek pola, fajnie że jest Basha i Savicevic, ale nie ma nikogo więcej.
Plewka => człowiek strata, ja rozumiem że młody i może się ogarnie, melodia przyszłości
Kumah => Stolar go bardziej chyba na skrzydło widzi

I to jest tyle na dzień dzisiejszy, tu
  • Odpowiedz
@BigFeet Hoyo nie będzie grał w seniorach, 15 latek nie wytrzyma obciążenia sezonowego i polowania na kości w Eklapie. Jemu można jedynie krzywdę zrobić.

Obrona jest solidna - Klemenz zaskoczył naprawdę dobrze w końcówce. Dużo zależy od Wasyla, jak będzie w gazie i dogada sie z Klemenzem to szykuje się elegancko. A jeśli Stolar woli, to ma jeszcze alternatywę w postaci Sadloka i i Janickiego. Niepsuj na bok, na drugi pewnie Grabowski,
  • Odpowiedz
@Danicen: Co do Hoyo to ja w pełni się zgadzam, bardziej mi chodziło o to że on jest, grał i nie wyglądał aż tak źle jak na swój wiek. W razie plagi kontuzji, pucharu Polski, kartek nie widzę powodu żeby nie zagrał kilku spotkań w sezonie.

Co do Plewki to masz rację, ale moim zdaniem sytuacja jak z Hoyo, swoje zagra.
  • Odpowiedz
@snow Pietrzaka w ogóle nie brałem pod uwagę, to raczej pewne że odejdzie.
Co do Burligi to pierwsze słyszę, ale jak odejdzie to może kogoś jeszcze wezmą do obrony.
  • Odpowiedz