Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sevotumir: prędkości jako takiej chyba nie - pierwszy z lewej to jest na bank pojedynczy plik, dlatego tak skacze, bo kopiuje dużo mniejszych plików. Środkowy zazwyczaj jak u ciebie nic nie pokazywał, ale jak tak myślę, to zawsze instalator kopiował pliki instalacji do katalogu tymczasowego (temp) i to może o to chodzić, a że poza podstawowymi plikami reszta idzie już bezpośrednio z płyty, to jest tak jakby pomijany? Mógłby tak być,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sevotumir: no to ja wiem, pamiętam te czasy i też do tego się odniosłem - że środkowy będzie pewnie paskiem postępu dla plików, które najpierw idą do tempa, np w celu scalenia czy wypakowania, a w twoim wypadku nie są na nich wykonywane żadne dodatkowe operacje w lokalizacji tymczasowej, toteż jest on pomijany. Tak to sobie tłumaczę ;)
Sam kojarzę że zazwyczaj ten pasek nic nie robił, ale też raczej instalowałem
@Sevotumir
To jest mały #!$%@? Installshield Wizard z okolic roku 2000.

Pierwsza kolumna to kopiowanie pliku, druga to odczyt z płyty/dyskietki, a trzecia to stan zapisu na dysku i jego szybkość (w tym przypadku wolna).

Zazwyczaj to wygląda tak, że prawa kolumna stoi pełna bo dysk zapisuje tyle ile daje radę przełknąć, środkowa #!$%@? jak epileptyk na dyskotece bo płyta #!$%@? w napędzie że ciężko usłyszeć własne myśli, a lewa kolumna skacze