Wpis z mikrobloga

Jaki syndrom wyparcia XD. Najpierw opozycja #!$%@? o Polsce A i B, wielu wprost pisało że Polska zachodnia powinna się odłączyć a teraz wielka obraza majestatu.
Ogarnijcie się dzbany.
  • Odpowiedz
A to właśnie jakie sugestie, że wschód Polski to debile, a to jakieś obrazki z szyderą z 500+, a to tworzenie jakichś podziałów na Polaków i patologię. No ja #!$%@?ę, jeśli tego nie widzicie, to jesteście ślepi, albo głupi, albo sami bierzecie w tym udział.


@mecenas_z_piaseczna:

i przez jakichś debili + tych co olewają wybory mam nie szydzić z debili u siebie? przecież to
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: A kto Ci powiedział, że nie możesz wyrażać swojej opinii? Proszę bardzo, zachęcam do tego. A że opinia OPa sprowadza się do szydery z tego, że TVP informuje o szczuciu jednych na drugich, to już kwestia po prostu cymbalstwa.

Zresztą, pozdrawiam takie podejście do sprawy - "każdy, kto nie głosuje na to, co ja chcę, jest debilem".
  • Odpowiedz
i przez jakichś debili + tych co olewają wybory mam nie szydzić z debili u siebie? przecież to chore

'zamknij ryj bo zagłosuje na pis'

ludzie...


@jacieniemog28: No bo wiadomo jak ktoś głosuje inaczej niż ja to jest to debil.
  • Odpowiedz
@Haqim: jestem za, piękna wizja

teraz pomysł może wydawać się absurdalny i ten profesor został zjedzony, ale sam pomysł głupi nie jest

no szkoda jedynie, że stolica otoczona wschodem
  • Odpowiedz
  • 27
@Cukrzyk2000: W TVP standardem jest powoływanie się na anonimowy tweet jakiegoś trolla, albo nawet podpisującego się własnym nazwiskiem idioty z marginesu społecznego i traktowanie tego jako DOWÓD na winę Tuska za coś tam.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: No jakiś profesorek. Nie doktoryzowałem się w waszych zwolennikach. Z resztą tego typów wpisów na wykopie widziałem kilka a komenty też są ciekawe. Takie poglądy nie muszą być wcale takie rzadkie. Teraz szok bo PiS wykorzystał? Dawajcie im jeszcze więcej paliwa a potem płaczcie. Czekam aż wykorzystają to wyzywanie biednych ze wschodu czy osób mających dzieci które odbywa się tutaj codziennie
  • Odpowiedz