Wpis z mikrobloga

@KolegaPatryk: Dziwne tuleje od poduch za 1k zł? Chyba raczej miechy. Jeśli autko z Airmatic'em to za regeneracje tylnych poduszek kasują po 600-800zł/szt, a w wersji z tylko podnoszonym tyłem troszkę mniej do tego robocizna.
3.0 ale ropa czy benzyna? Ile nalotu?
Pooglądaj czy się już korozja tam nie wdaje na przednich podłużnicach tak jak tutaj oraz na rantach tylnych błotników.
Jak to ropniak i już trochę najechane ma to wypada
@KolegaPatryk: Rozrząd i mechanizm zmiennych faz oraz klapki kolektora dolotowego dla benzyny w takim razie z większych awarii. Z czego rozrząd pewnie masz już poprawiony w autku z 2008r. ale mechanizm zmiennych faz i klapki to już może być ich czas. Tym bardziej jak chcesz gazować to klapki do ogarnięcia jak nie ruszane.
@KolegaPatryk: za regeneracje zmiennych faz po 500zł od jednego koła (są w sumie 4). Czy problem Ciebie dotyczy dowiesz się po numerze silnika - jest zakres od kiedy to poprawili. Co do klapek... cholera wie jakie koszty. Zależy czy chcesz się ich pozbyć czy bawić w regenerację. Jednak nigdy nie pytałem ani nie robiłem przy takich więc trudno mi powiedzieć.