Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mirki, takie mi się przemyślenia nasunely. My to jesteśmy jednak umysłowym bagnem. Byłem kilka lat temu w Holandii, to co zobaczyłem to jakaś masakra, przynajmniej połowa tu jest przeciwna przyjazdu Ukraincow. Jak pracowałem w Holandii na jednym zakładzie to na 200 Polaków na zmianie jakieś 50 było nakbanych, albo nacpanych. Na hotelu to już prawie wszyscy, ludzie z wyrokami. Patologia taka, że jak się szło do centrum to nie wpuszczano Polaków do knajp. Pawlaka widziałem z kilometra... Generalnie to nie jest tak, że wszyscy tylko 70% przynajmniej. Generalnie patologia straszna. Z ukraincami jest tak samo cześć to normalni ludzie a część pato. Powiedzcie mi dlaczego nasza mentalność jest taka, że wszystkich nienawidzimy? Niemcy #!$%@? l, Żydzi #!$%@?, Ukraińcy #!$%@?, ruscy #!$%@?. No #!$%@? mac my jesteśmy spoerdolonym narodem do wszystkich mamy jakieś roszczenia, do nas nikt nie może przyjechac,ale Polacy to święte krowy i mogą być wszędzie. Spotykam dużo Ukraincow i nie zdarzyły mi się jakieś okrzyki albo jakies wielkie pokazywanie, że Ukraina miszcz. Oni tu są i po za językiem i czego odstakacym od innych ubiorem się nie różnią. My jak jestemy w zagranicą. To #!$%@? uchlane nacpane mordy dra ryja Polska o 3 nad ranem i #!$%@? my zajebiści. Strasznie mnie to denerwuje
#emigracja #imigracja #polska #ukraina #holandia
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chudyy: Polska ksenofobią stoi. To wynika trochę z historii RP Obojga narodów, która była wielonarodowa i jakoś nie wyszło. Później pojawiła się Młodą Europa i dalsze nakręcanie na obcych, a w końcu przyszli komuniści, którzy też bardzo chętnie szukali wrogów narodu.
  • Odpowiedz
@Chudyy Kto nie może Ukraińcy wjeżdżają, Żydzi, niemcy, cyganie, ruscy, Rumuni. Erasmus, kebab. Jak porównujesz miasto w Holandii do swojej wsi, to ja nie mam pytań. Sam bym nie chciał tam przyjechać xD
  • Odpowiedz